Třináctého byl smolný den pro třicetiletého zloděje z Teplic. V odchodním centru Hypernova si uschoval na netradiční místo čtyři balení značkových holících čepelí v hodnotě patnáct set korun. Pokladní zónou pak prošel, čepici naraženou až na uši , jako by se nechumelilo a třeskutě mrzlo. Ochranku objektu však nepřelstil, viditelně se totiž potil. Přivolaná hlídka PČR si zloděje odvezla a na služebně mu, již po několikáté v posledním období, sdělila podezření ze spáchání trestného činu krádeže. Trestní sazba až dva roky vězení anebo peněžitý trest. (awa)

Nákup v předlickém hypermarketu Makro se nepovedl ženě, která zaparkovala vůz na parkovišti a nedala si pozor na kabelku položenou volně v autě. Neznámý zloděj ji ze sedadla ukradl a zmizel neznámo kam. Žena přišla nejen o peníze, ale také o mobilní telefon, platební karty a problém jí způsobila i krádež osobních dokladů, které byly v kabelce.(ro)

Policisté zadrželi šestačtyřicetiletého muže. V úterý před půlnocí zjistili, že kontrolovaná osoba z Teplic je v celostátním pátrání. Ve středu v poledne policisté zadrželi na Střekově v Purkyňově ulici dvanáctiletého mladíka. Nevrátil se po vánočním volnu do dětského domova v Jiříkově. Pracovníkům dětského domova byl chlapec předán na obvodním oddělení.(ro)