Tak přesně takto se podle policie odahrálo přepadení casina u hranic na Cínovci.
Stříbrný Golf, kterým pachatel ke casinu přijel, se našel krátce po činu havarovaný několik kilometrů od Cínovce. Pachatel i s uloupenými penězi zmizel.
Případ vyšetřují kriminalisté z policejní správy ústeckého kraje a z okresního ředitelství Policie ČR v Teplicích.

„Golf byl několik hodin před loupeží odcizen na Teplicku. S ohledem na probíhající vyšetřování nebudeme v tuto chvíli zveřejňovat výši částky ani řádově,“ konstatovala včera Jarmila Hrubešová, mluvčí policejní správy.

I když se lupič vybavil zbraněmi, při tomto loupežném přepadení naštěstí nedošlo k žádnému zranění.
„Na Cínovec dorazila Policie a na pomoc při hledání zlodějů si přivolala dubské strážníky. Ti pomáhali zastavovat auta a prohledávat okolí. Je známo, jakým autem zloději přijeli, strážníci proto na svém kamerovém systému hledají záběr, který by odhalil toto auto při cestě na Cínovec,“ uvedl včera v poledne Tomáš Pykal, ředitel Městské policie v Dubí.

Podle informací teplického deníku si muž z casina odnesl přes dvacet tisíc korun. Policie to ale odmítla potvrdit.
Letos bylo za první pololetí v teplickém okrese 80 loupeží, z toho 30 je již ve fázi objasněných. Loni to bylo za stejné období 78 loupeží.
Podle Ilony Novotné, mluvčí teplických policistů, která působí také na poli preventistky, je při loupežném přepadení lepší vydat lupičovi, co si žádá, než utrpět újmu na zdraví. „Pokusit se zapamatovat co nejvíce detailů, které by mohli pomoci při pátrání po pachateli, popřípadě SPZ vozidla. Ihned oznámit loupež na policii,“ podotkla mluvčí.

Přepadené casino se nachází u hranic s Německem na Cínovci. Dříve tu býval větší provoz na silnici a to z hlediska počtu osobních aut, ale také kamionů. Po otevření dálnice se provoz utlumil. To také možná zlákalo lupiče, který očekával menší provoz.