Koncem června ještě s dalším spolupachatelem napadli stejně starého muže, kterého strhli na zem, bili ho do hlavy a kopali. Přestali, až když je začali okřikovat zákazníci nedaleké restaurace.

Agresivní muž napadl i svou bývalou přítelkyni, které dal „hlavičku", vulgárně jí nadával a několikrát jí udeřil do těla i obličeje. Navíc vnikl do jejího bytu, který odmítal opustit. Ženu také opakovaně kontaktoval a obtěžoval telefonními hovory a SMS zprávami, vyhledával její přítomnost a navíc začal zprávami a množstvím telefonátů z různých čísel obtěžovat i její příbuzné.

Podezřelý je i z toho, že několik měsíců v místě přechodného bydliště i na dalších místech v Teplicích prodával drogově závislým osobám několikrát do týdne pervitin a to i přesto, že již byl za distribuci drog v minulosti pravomocně odsouzen.

Muž byl obviněn z poškození cizí věci, ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, výtržnictví, porušování domovní svobody, nebezpečného pronásledování a nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Vyšetřovatel zaslal státnímu zástupci návrh na podání podnětu na vzetí obviněného do vazby, v případě uznání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let. (dav)