Tragédie se stala ve čtvrtek 29. dubna v Počedělicích Lounsku.

Čtyřiačtyřicetiletého muže na dvoře jednoho ze zdejších rodinných domků „rozdrtil“ nákladní vůz, který se zatím z nevyjasněné příčiny rozjel. O případu informovala policie.

Co se stalo?

Neštěstí se stalo v obci mezi 15. a 16. hodinou.

„Muž na dvoře opravoval vlek u nákladního vozu značky LIAZ. Když nasedal dovnitř, auto se náhle rozjelo. Muž zřejmě nestačil do kabiny naskočit a rozjetým vozidlem byl přimáčknut k druhé, vedle stojící liazce,“ popsala, jak zřejmě k tragické nehodě došlo, mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová.

Na objasnění přesné příčiny neštěstí policie stále pracuje. Zda byla liazka nastartovaná, se nepodařilo zjistit.

Muže zaklíněného mezi auta našla před domem jeho rodina, která okamžitě volala záchranku. Přivolaný lékař ale už mohl konstatovat jen smrt.

„Zraněný muž zřejmě zemřel v důsledku udušení. Přesnou příčinu smrti ale určí až soudní pitva,“ doplnila Střelcová.
Na místě neštěstí zasahovali kromě policistů a zdravotníků ze záchranky také hasiči, kteří museli vyprostit tělo zesnulého.

Další neštěstí

Na Lounsku nejde bohužel o první tragické neštěstí v letošním roce. V pondělí 22. března zemřel v Lubenci nešťastnou náhodou při práci 58letý dělník.

Spadl na něj při kácení strom. Muž měl v osudný moment uklouznout a před padajícím stromem už nestačil včas uskočit.

Čtenář reportér
Něco se Vám nelíbí na komunální politice? Zažili jste něco výjimečného? Chcete upozornit na nějaký neřešený problém? Máte ideální možnost v rubrice Čtenář reportér. Své příspěvky (možno i foto) posílejte e-mailem na teplicky@denik.cz. Rubrika Čtenář reportér žije v tištěné verzi v Teplickém deníku a i na webu www.teplicky.denik.cz.