Předchozí
1 z 5
Další

Volný čas, kterého moc nemá, věnuje hlavně rodině. Má ženu Danu a syna Vojtu. Z jídel má nejraději ty, které uvaří jeho žena. „Práce musí dělat jako svého koníčka, ne jako zaměstnání. Jsem v ní minimálně 12 hodin každý pracovní den, v některých případech i během víkendů.

Karel Schön.Zdroj: Denk / Zdeněk Traxler

Co vše má člověk na starosti? Je toho hodně. Od komunikace s nájemci obchodních jednotek, po vymýšlení nejrůznějších akcí, výstav, zajištění kulturního programu, oslovování zajímavých tváří, komunikace s jednotlivými interprety a zejména vymýšlet neustále něco nového a zajímavého pro návštěvníky. Nechybí každodenní činnost na facebooku, instagramu a webových stránkách. V mém případě u akcí ještě platí i to, že akce nejenom sám vymýšlím, ale vše si sám organizuji, plus každou akci moderuji,“ řekl Karel Schön.

Karel Schön.Zdroj: Denk / Zdeněk Traxler

Jednou z největších akcí, která v nákupním centru v poslední době proběhala, byla Krampus show. „Jednalo se o jednu z nejnáročnějších akcí, které jsme zatím ve Fontáně udělali. Nutno říct, že se zároveň jednalo o akci, která je nejúspěšnější za posledních pět let. Už nyní mohu prozradit termín akce, Krampusáci se vrátí 24. listopadu 2019,“ dodal.

Karel Schön.Zdroj: Denk / Zdeněk Traxler

Dříve Schön pracoval v médiích. „Co si budeme povídat, práce v médiích je úžasná. Každý den jste někde jinde, každý den děláte něco jiného a je to rozhodně zajímavé. Já i v současné době publikuji, v Nákupním centru Fontána vydáváme noviny Fontána, vždy jednou za dva měsíce a tam jsem si nechal tři stránky, které věnuji zpravodajství, nebo zajímavých událostem, které se staly v Teplicích.“

Karel Schön.Zdroj: Deník / Zdeněk Traxler

Volný čas věnuje hlavně rodině. „Rádi cestujeme, tak se snažíme podnikat celá rodina nejrůznější výlety, jak tady po Ústeckém kraji, který mimochodem je nádherný a má rozhodně co nabídnout. Taková oblast Národního parku České Švýcarsko je neskutečně krásná a každému tam doporučuji zajet. Rádi samozřejmě jezdíme i na dovolenou a to zejména k moři. Teplo všichni milujeme a moře ještě více, takže se snažíme každý rok někam vycestovat. Takže když to shrnu, rodina je pro mne vším,“ doplnil.

Karel Schön.Zdroj: Deník / Zdeněk Traxler