V souvislosti s touto uzavírkou si tedy dejte pozor na prázdninovou změnu provozu MHD. Týká se to i dalších částí města. Dopravce, který zajišťuje MHD v Teplicích, o změnách informuje na svém webu. Tady je info.

Po dobu rekonstrukce kanalizace v ulicích Alejní, Heydukova a Hřbitovní bude v měsících červenec a srpen upraven provoz linek MHD č. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9 a 10. Mimo provoz budou stanice Zámecká zahrada, Doubravská a Hřbitovní.

Linka 1 (náhradní autobusová doprava) bude zajíždět vybranými spoji na Novoveskou jako náhrada linky 6, mezi stanicemi Bílinská a Alejní bude vedena objížďkou kolem soudu s náhradní stanicí Okresní soud, mezi stanicemi Plavecká hala a Šanov II bude vedena objížďkou přes stanice Raisova a Areál Labe, vybrané spoje budou od Sometu prodlouženy přes Gagarinovu k Olympii jako náhrada zkrácené linky 9.

Linky 2, 5 a 7 pojedou mezi stanicemi Řetenice, Perla a Benešovo nám. objížďkou přes náhradní stanice Libušina, Jateční a Křižíkova.

Linka 4 (náhradní autobusová doprava) bude stanicemi Mariánský dvůr a Alejní vedena objížďkou kolem soudu s náhradní stanicí Okresní soud a mezi stanicemi Plavecká hala a Fráni Šrámka bude vedena objížďkou přes stanici Raisova.

Linka 6 bude vedena ze zastávky Mánesovo nám. po polookružní trase Dubská Křižíkova Jateční Libušina Nemocnice Mariánský dvůr Okresní soud Alejní Mánesovo nám. a dále po své trase. Bude prodloužena na Šanov II.

Linka 8 vybrané spoje pojedou do Oldřichova na Barboru.

Linka 9 bude zkrácena k Olympii.

Linka 10 pojede mezi stanicemi Bílinská a Benešovo nám. objížďkou přes stanice Okresní soud, Mariánský dvůr, Nemocnice, Libušina, Jateční a Křižíkova.

Všechny linky budou vedeny v pracovnících dnech do 18 hodin v intervalu 30 minut.

----------------------------------------------

Krajské linky 485, 486, 488, 491, 492 a 803 budou v úseku mezi zastávkami Hlavní nádraží a Řetenice,sídliště vedeny objížďkou přes zastávky Křižíkova a Libušina. (pem)