Vše vypukne v 17 hodin.

Slavnostní rozsvícení vánoční výzdoby Galerie Teplice se odehraje v režii Divadla V Pytli Petra Stolaře. Součástí programu bude pohádka pro děti, hudební host Petra Černocká, Ústecký dětský sbor a tradiční slet andělů. Rozsvícení vánoční výzdoby zpestří závěrečný ohňostroj.

Těšit se tedy můžete na pohádkový večer plný hudby, kouzelné atmosféry a vůně svařeného vína!

Z dalších akcí na víkend v rámci okresu vybíráme například rozsvícení vánočního stromu ve Rtyni, kde mají akci s podtitulem: Když vánoční strom do tmy září podesáté. V neděli od 16:00 se můžete podívat na vystoupení dětí z MŠ Rtyně nad Bílinou, zábavný program Rádia Blaník, svařák, čaj a domácí cukroví. Hostem bude zpěvák Petr Kolář.

Zahradnictví Dvořák a syn v Teplicích ve svém areálu startuje seriál Adventní víkend všemi smysly. 19.-20.11. floristická show Jamily Rejpalové a adventní dílna.

Z dalších akcí, které se plánují v předvánočním čase:

Vánoční kamion Coca Coly letos na Teplicko nepřijede, budete muset za ním do Děčína či Ústí nebo Litoměřic. O víkendu začne fungovat Ice Arena u Olympie.

Na náměstí Svobody do Teplic se budete moci vrátit už příští týden, kdy se zde bude konat Teplická vánočka, při které se také rozsvítí vánoční výzdoba po celých Teplicích, včetně velkého vánočního smrku právě na náměstí.

A včas vás také budeme informovat o akci Česko zpívá koledy, kterou v prosinci pořádá Deník.