Předchozí
1 z 5
Další

Helena KastlováHelena KastlováZdroj: Archiv respondentaHelena Kastlová

V Teplicích jsem se narodila a moc se mi tu líbí. Akorát bych zbourala tu stavbu v Mlýnské ulici. Slouží bezdomovcům a to není dobré. Hrozný nepořádek tam dělají a to nemluvím o tom, jaké nemoci se tam asi roznáší.

Jana VágnerováJana VágnerováZdroj: Archiv respondentaJana Vágnerová

V Teplicích jsem se narodila a osud tomu chtěl, abych tu zůstala a založila rodinu. Mám to tu moc ráda i díky skvělé poloze, je to kousek do přírody, na hory, ale třeba i do Prahy. Líbí se mi lázeňská historická část. Co se mi na Teplicích nelíbí, jsou samozřejmě místa nebo čtvrti, kde se běžný člověk necítí úplně bezpečně. Nelíbí se mi také potulující se partičky hlučných a často i sprostých bezdomovců, kteří často okupují lavičky v parcích.

Brigita WohlováBrigita WohlováZdroj: Archiv respondentaBrigita Wohlová

V Teplicích jsem se narodila. Líbí se mi parky a zeleň, líbí se mi okolí Teplic na procházky, líbí se mi opravené domy. Snad by mohl být úklid v centru Teplic, lepší kontrola bezdomovců, kteří v centru dělají nepořádek, a není to dobrá vizitka města.

Robert ZauerRobert ZauerZdroj: Archiv respondentaRobert Zauer

V Teplicích jsem se narodil a mám to tu rád. Město má příjemnou polohu pod horami, blízko do krásné přírody a zajímavou historii. Mrzí mě, že se ze čtvrtí, jako jsou třeba Trnovany, stávají ghetta. Myslím si, že by to chtělo strategický zásah města a systematickou sociální práci, která by vedla k většímu bezpečí v celém městě.

Petr ŠílaPetr ŠílaZdroj: Archiv respondentaPetr Šíla

Fascinuje mě krása našeho podkrušnohorského regionu. Teplice mají ideální polohu mezi Českým středohořím a Krušnými horami. Líbí se mi obecná pohoda ve městě, plné letní terásky a ruch v lázeňských parcích. Co bych změnil, je vizuální smog. Nelíbí se mi zamoření lázeňského města křiklavou reklamou.