Výsledek souboje druhé Alfy Liberec s vedoucí Balticflorou byl očekáván s nespornou zvědavostí. Jednak proto, že Alfa ve své hale dosud neprohrála, v neposlední řadě prahla po úspěšné konfrontaci. Na druhé příčce dokázala Tepličany předstihnout v počtu vstřelených branek. To už v této chvíli není pravda, vedoucí celek soutěže se znovu ujal vedení i v této oblasti. Byl od začátku střetnutí lepším týmem, ale zprvu se mu nedařilo gólově prosadit. To se změnilo po spolupráci Hakla s Komarovem. Záhy byla Alfa blízko vyrovnání. Na brankové čáře stihl pohromu odvrátit Moško. O druhý gól v liberecké síti se postarala dvojice Nugumanov – Djatlov, aby prvně jmenovaný završil poločasový výsledek 0:3. Ten však hosté museli střežit, protože je před odchodem do kabin oslabil Sedlák. Za nesportovní chování inkasoval červenou kartu.

Jediný gól domácích padl po změně stran. Byl to znovu Nugumanov, kdo rozvlnil libereckou síť, aby další branku přidal dvě minuty před koncem utkání z penalty. Tuto výhodu měli dvakrát domácí. Kalina byl neprůstřelný. Konečný výsledek uzavřel nejlepší střelec hostů Jan Barnat.

Alfa Liberec – Balticflora 1:6

Branky hostů: Nugumanov 3, Hakl, Djatlov, Barnat.

FC Balticflora: Kalina – Hakl, Komarov, Nugumanov, Djatlov – Sedlák, Fiala, Moško, Barnat – Mukanov, Weber, Szitai.