Po celém Ústí na Františka Bartoše nyní pokřikují: „Čau, máš tablety?“ Je sice vicemistrem světa ve fitness, ale proslavila ho až reklama na mobilního operátora. V ní mrká prsními svaly přesně do taktu ta – ble – ty.

„Hýbat prsama už umím dlouho, předvádím to i na svých exhibicích,“ usmívá se Bartoš, který se živí jako fitness trenér. „Ale je pravda, že tento trik mi pomohl při castingu vyhrát a režisérovi se to tak zalíbilo, že na tom postavil celou reklamu,“ dodal Bartoš.

Ve spotu sekunduje i herci Vojtovi Kotkovi. „Je v té roli perfektní,“ pochválil Bartoš svého mladšího „kolegu“. „Já to natočil asi na dvaadvacátý pokus, on to měl hned.Je profík,“ dodal. Ovšem mrkat prsními svaly by Kotek prý nedokázal. „Žádná prsa nemá,“ vysvětlil Bartoš proč.

Reklama na tablety (neboli na přenosné počítače ve tvaru desky s integrovanou dotykovou obrazovkou) využívá synonyma k tabletám jako práškům, které například využívají právě kulturisté. Spot běží každý den v televizi a na serveru youtube.com ho už vidělo přes tři čtvrtě milionu lidí. „Ten s těma prsama mě dostal. Válím se tady smíchy, kdo to je?“ ptá se například v diskuzi pod videem MegaRobin.

„Nečekal jsem takový ohlas. Všichni mě nyní poznávají a volají na mě. Přitom jsem už točil reklamu například na playstation, která šla do USA,“ vyprávěl Bartoš.

Před kamerou nyní strávil asi hodinu a půl, ale i přesto to bylo finančně zajímavé. „Dostal jsem tolik peněz, co si nevydělám ani za měsíc,“ dodal.