Pálení čarodějnic s DDM Teplice na Panorámě

Dům dětí a mládeže Teplice připravil za finanční podpory města Teplice a ve spolupráci s firmou Tepgastro populární akci určenou zejména malým dětem. „Pálení čarodějnic" se uskuteční v pátek 29.4. od 16.30 do 18.30 hod. v areálu hotelu Panoráma. Program bude rozmanitý a jeho součástí jsou soutěže o ceny pro děti ve věku 4 -10 let, vystoupení tanečních souborů DDM Teplice, projížďky na koních a prezentace zájmové činnosti.

Na akci spolupracují také tepličtí hasiči, kteří představí svoje vozidla a hasičskou výzbroj. Ve „výrobně lektvarů" budou prezentovat své gastronomické umění děti ze zájmového kroužku DDM Teplice „vaření hrou" a na diváky čekají i další překvapení jako např. malování křídami na hřišti, nechat si namalovat obličej, či shlédnout přehlídku leteckých modelů.

Všechny děti, které přijdou v maskách čarodějnic, se mohou v závěru zábavného odpoledne zúčastnit čarodějnických her a soutěží o nejošklivější, ale i nejšikovnější čarodějnici.

Akce bude zakončena čarodějnickou diskotékou a společným spálením čarodějnice v 18.30 hodin.

DDM Bílina

Čarodějnice v DDM s opékáním buřtů

29.4. od 16:00

Pro všechny čarodějky a čaroděje je připraven maškarní čarodějnický rej. Čeká Vás diskotéka, hry, animační tance a malování na obličej. Programem bude provázet Pavel a Honza DANCEMISSION.CZ. Kdo bude chtít, může si přinést špekáček a pečivo, na zahradě bude možnost opékání.

DDM Osek

Slet čarodějnic 30.4. od 14:00 na louce u DDM

17. ročník volby „Miss čarokráska 2016"

Pro děti je připraveno od 14:00 do 15:30 čarodějné sladké soutěžení. Následovat bude volba Čarokrásky 2016 s úplně novými disciplínami. Po volbě miss proběhne vyhodnocení soutěže Čarodějná zahrádka.

Krupka

Slet čarodějnic Kulturní zařízení města Krupka srdečně zve na VELKÉ ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE, které se koná v sobotu 30. dubna na městském stadionu v Krupce.

Po koncertě zpěváků fotbalistů, kteří sehrají dopoledne fotbalové utkání s místními borci začíná CELOMĚSTSKÝ SLET ČARODĚJNIC!

Navlékněte kostýmy, vezměte košťata a přijďte si opéct špekáček, zatancovat si nebo si popovídat s přáteli.

Bude se i soutěžit, připravené jsou pouťové atrakce a táborák.

DDM Duchcov

Čarodějnické odpoledne aneb zasvěcení 30.4. od 15:00 na zahradě DDM. Jsou připraveny hry a soutěže, ve kterých se neztratí ani ti nejmenší.

Lahošť

Obec Lahošť svolává na fotbalové hřiště 29.4. od 17:00 Slet čarodějů a čarodějnic.

Dubí

30. dubna proběhne v Dubí další tradiční akce, kterou je Pálení čarodějnic. I letošní program je charakteristický svou rozmanitostí, nebude chybět vstup šermířské skupiny, po setmění ani ohnivá show a samozřejmě příjemný hudební doprovod skupiny Kliďánko. „Přece jen však letošní ročník přináší zásadní změnu, a to v místě pořádání akce. Průvod čarodějnic nebude tentokrát mířit na louku pod Kudrákem, nýbrž do Sportovního areálu v Bystřici," řekl starosta Dubí Petr Pípal. Akce začíná průvodem v 16:30, hlavní program už ve sportovním areálu vypukne v 17:00.

Minifarma Úpořiny

Na Minifarmě v Úpořinách bude v sobotu odpoledne pro děti Čarodějnická školu, která je naučí základní dovednosti každé čarodějnice, aby na slet pak byly řádně připraveny. Každá malá čarodějnice nebo malý čaroděj obdrží patřičné osvědčení.

Pro děti jsou připraveny různé čarodějnické disciplíny skrývající se pod tajemnými názvy. Na vaše děti čeká např. Čarodějnický kotlík, Magické brány, Hon na čarodějnice, Čarodějnický famfrpál, Letecký trenažér, Kniha čar a kouzel, Moje malá čarodějnice a Čarodějná jízda na zakletých zvířatech. Podkovář bude opět připraven s ukázkami své práce. Samozřejmě nebudou chybět zvířátka na farmě. Vše začne ve 14 hodin a bude to tak programově do 17 hodin, včetně ohně a opékání buřtíků, k dostání na místě a nebo donesené s sebou. Pro děti zapojené do soutěží na farmě bude vstupné 60 korun, dospělí zdarma.

V Galerii Teplice, 30. 4. od 15 hod.

Připraven bude pódiový program na náměstí se zpíváním, soutěžemi apod., lampionový průvod kolem náměstí, upálení čarodějnice.

Uvnitř centra pak na děti čekají workshopy a dílničky, spolu se salónem ošklivosti, kde se budou moci přestrojit za čaroděje a čarodějnici. Program startuje v 15 hodin, pálení čarodějnice je naplánováno v 18 hodin, konec je v 19 hodin. Chybět nebude během programu ani škola čar a kouzel.

Teplice Prosetice

U Myší díry v Proseticích, a to 30. 04. 2016 v 17:00 hod. Zábava až do nočních hodin. Masky čarodějnic budou oceněny.