V neděli odpoledne zastavil na čtyřech „konečných“ stanicích. Začínal na Nové vsi, pokračoval do Šanova I, odkud přejel na sídliště Šanov II a svou cestu zakončil na Angeru. Akce, kterou pořádají řidiči Arriva Teplice, které běžně cestující vídají za volanty vozidel MHD, měla letos 10. výročí.

„Bohužel bylo kvůli jiné akci v Teplicích, kterou bylo rozsvícení vánočního stromu v centru města, letos méně lidí než předchozích letech. Navíc nám nepřálo počasí, protože pršelo,“ ohlíží se za víkendovou akcí řidička MHD, která se představila v roli anděla.

Nejvíce dětí podle ní přišlo na Anger. Děti dostávaly za básničku nebo písničku čokoládový kalendář. Když přednášely, hrál jim k tomu náš čert na kytaru,“ podotkla jedna z účastnic. Když nazdobený trolejbus projížděl, čerti s anděli mávali na kolemjdoucí, kteří je sledovali.

Dnes už organizátoři opět usedají za volant běžných linek MHD. Některé z nich si ale z neděle děti pamatují. Třeba anděla. „Překvapila holčička, která mě za volantem poznala. A hned se ptala maminky, zda to není ten andílek z neděle. Je pěkné dělat takové akce pro děti  a vidět v nich ještě tu víru a dětství,“ tlumočí spokojeně za tým organizátorů řidička v roli anděla.