Dvě hvězdy, dva muži a jen jedno první místo. Sláva, bohatství a obdiv. Pro tato tři slova jsou lidé schopni udělat téměř cokoliv. Chodúr a Šmajda nemusí udělat při finálovém večeru cokoliv. Stačí jim "jen" pořádně zazpívat a doufat, že jim fanoušci pošlou pořádnou kupu sms hlasů, která postačí na výhru.

KONCERT SUPERSTAR V OLYMPII TEPLICE - ONLINE MINUTU PO MINUTĚ ČTĚTE ZDE

Podle sázkové kanceláře Tipsport má blíže k vítězství Martin Chodúr. "Začínal finálová kola jako hlavní favorit s kursem 2,5:1. Současný kurs, v kterém si lze u Tipsportu na něj vsadit, je 1,5:1. Nejvyšší sázka na Chodúra je 72 tisíc na jeho vítězství v kursu 1,6:1, jde také o nejvyšší sólo sázku letošní Superstar," Michal Peterka z Tipsportu.

Sázky na celkové vítězství Martina Chodúra v soutěži Československá Superstar se u sázkové kanceláře Tipsport zřejmě vyšplhají až na 1,5 milionu korun.

Tip na vítězství Martina Chodúra se dosud objevil již na více než 15,5 tisíce tiketech.

VIDEO FINALISTÉ SUPERSTAR V OLYMPII PODÍVEJTE SE ZDE

Řada vyšších sázek na Martina Chodúra byla přitom podána v Ostravě - vypadá to tedy, že rodné město mu věří!

Poměr sázek Chodúr – Šmajda je 90% ku 10%.

"Kurs na vítězství Miroslava Šmajdy zaznamenal v průběhu finále strmější pád, když byl původně 10:1 a nyní 2,3:1, kursový rozdíl mezi ním a Chodúrem tak není před finále až tolik výrazný," dodal Michal Peterka z Tipsportu.

POSLEDNÍ MINUTY CHODÚRA A SPOL. NA KONCERTU V OLYMPII FOTOGALERIE ZDE

Finálový večer je na programu v neděli od 20:00. Vysílá ho televize Nova. (kos)

Čtenář reportér
Něco se Vám nelíbí na komunální politice? Zažili jste něco výjimečného? Chcete upozornit na nějaký neřešený problém? Máte ideální možnost v rubrice Čtenář reportér. Své příspěvky (možno i foto) posílejte e-mailem na teplicky@denik.cz. Rubrika Čtenář reportér žije v tištěné verzi v Teplickém deníku a i na webu www.teplicky.denik.cz.