Je dvacet minut po jedenácté a právě skončilo velké finále SuperStar. O vítězi rozhodlo neuvěřitelných 1 272 853 hlasů! Stal se jím Martin Chodúr z Ostravy, který dostal šek na 100 000 Euro a jako bonus přislíbené osobní setkání se svým idolem, Tomem Jonesem. Ani druhý finalista, Miro Šmajda, neodešel s prázdnou: odnesl si kytaru svého hudebního vzoru, Steva Vaie z Whitesnake.

Tentokrát plakaly jen fanynky pod pódiem, protože jejich srdce evidentně patří blonďatému idolu z Košic, jinak se na jevišti tančilo, všichni se smáli a přáli Martinovi hodně štěstí. Při jeho závěrečném songu, nebo spíše směsce songů, tančily i obě porotkyně, Dara Rolins a Marta Jandová!

VIDEO: KONCERT FINALISTŮ SUPERSTAR V OLYMPII 5000 LIDÍ ZDE

„Je ještě něco většího než SuperStar, a to jsou Vánoce,“ uvedl nedělní přímý přenos z haly Incheby Leoš Mareš. Opravdu, pódium vypadalo jak zmrzlé pohádkové království dědečka Mrazíka. A tanečnice ze Street Dance Akademy doplnily i modelky v bílém, s bílými andělskými křídly, které se během písní obou finalistů vlnily do rytmu. Občas i mimo rytmus, jak poznamenal Palo Habera…

FOTOGALERIE: POSLEDNÍ MINUTY SUPERSTAR V OLYMPII ZDE

Všech dvanáct finalistů si společně zazpívalo vánoční píseň od Boba Geldofa, vánoční písně zpívali i Miro a Martin. Porota byla tentokráte vánočně shovívavá, všechno jen chválila, akorát Palo Habera připomněl oslavovaným finalistům, že přijdou i všední dny, jejich popularita ze SuperStar pohasne a oni budou muset tvrdě pracovat na své kariéře. Zdá se, že to oba dobře vědí, dnes ale byl den oslav, tak si nekazme tak úžasnou událost, jakou jednoznačně Česko Slovenská SuperStar byla!

Když Leoš Mareš s Adelou Banášovou ohlásili vítěze, Miro Šmajda hned velkoryse blahopřál kamarádovi a pak už se na Martina sesypali všichni finalisté a uspořádali mu obrovské ovace!

zdroj: Šíp