Ve všední dny je představení od 17 hodin, v sobotu od 14 a od 17 hodin, v neděli od 11 hodin.

Z Teplic zamíří cirkus do Ústí nad labem. Cirkus Berosini bude v Krásném Březně u Billy (23. -27.3.)

Šapitó je u Olympie až do neděle včetně

Show s amazonskými papoušky Ara je podle Ferdinanda Berouska novinkou v letošním programu.

Vedle ní se návštěvníci rovněž mohou těšit na výcvik malého a velkého koně, poníků, holubů, ohnivou show a vzdušnou akrobacii, karavanu velbloudů nebo cirkusovou farmu s kačenami, kozami, osly, prasátky a nosálem Matýskem. Chybět nebude výstup opice nebo klauna.

„Představení je zaměřené především na děti do 12 let," dodal principál ze slavné rodiny Berousků.

---------------------------------------------

A kdo by sháněl práci u zvířat, tak ji právě v tomto cirkusu může najít. Cirkusová rodina Berosini na svých stránkách láká nové členy na své putování po republice. „Přijmeme pracovniky na cirkusovou sezonu po ČR. Přijmeme ošetřovatele ke zviřatům u cirkusu, nejlépe se zkušeností se zviřaty," píše se na jejich stránkách. A ubytovaní nabízejí zdarma, nástup možný hned. Bližší info získají zájemci přímo v cirkusu, v Srbicích u Olympie.

----------------------------------------------

Zajímavost z cirkusu

Nosála v manéži jen tak neuvidíte,

jméno má podle filmového dítěte

Teplice Jednou ze zajímavostí cirkusu Berosini je nosál červený Matýsek. Jméno dostal podle nejmenšího z hrdinů klasické české komedie S tebou mě baví svět. Je mu deset let, a mají ho v cirkusu odmala. „Matýska jsme už ukazovali v různých městech a má celkem úspěch. Nosál je trošku skoupé zvíře, takže náš Matýsek hlavně chodí přes nájezd a kolem pisty. Když prochází kolem dětí v hledišti, mohou si na něj sáhnout, je hodný," říká Ferdinand Berousek.

Právě Ferdinand Berousek se svou rodinou jezdil dříve s cirkusem Sultán svého bratra Františka. Dnes má své šapitó, svůj program, svoji trasu. A v těchto dnech je k vidění na Teplicku. Deník má pro vás soutěž o vstupenky…