Výsledky:


7. ročník Dance CUP OSEK 2009

Výsledková listina DDM OSEK 17. ledna 2009

Kategorie I. - mateřinky (3-6 let) taneční kategorie: SHOW formace
1 TK Respect 8 TK Respect, Benešov n.P. Pusinky 1
2 TK TYK TAK 14 TK TYK TAK Liberec Káťa a Škubánek 2
3 TK Scratch 18 DDM Teplická, Děčín Ať žijí naši nejmenší Čestné uznání
4 Taneční studio Reflex 11 TS Reflex, Kadaň Šmoulí šmoulení 3

Kategorie I. - mateřinky (3-6 let) taneční kategorie: Ostatní tance
5 Hudebně pohybový soubor při MŠ 10 MŠ Hlávkova, Teplice country tanec/Zuzana 1
6 Taneční studio Reflex 9 TS Reflex, Kadaň -/Mikuláš a ručičky 2

KATEGORIE II.- mladší děti (7-10 let) taneční kategorie: HIP HOP, BRAKE DANCE
7 TK TYK TAK 10 TK TYK TAK Liberec I Get Money 1
8 TK Respect 9 TK Respect, Benešov n.P. Barbie 2

KATEGORIE II.- mladší děti (7-10 let) taneční kategorie: SHOW formace
9 Taneční studio Reflex 10 TS Reflex, Kadaň Dvanáct malých černoušků 1
10 TK Respect 6 TK Respect, Benešov n.P. Shrek 3
11 TK TYK TAK 9 TK TYK TAK Liberec A Star Is Born 2

KATEGORIE II.- mladší děti (7-10 let) taneční kategorie: Ostatní tance
12 Miniladies mladší 9 DDM Teplická, Děčín mažoretky/Nejsme žádní andělé 2
13 Country Best 8 ZŠ J. Pešaty, Duchcov country tanec/- 1
14 Country Růžičky 10 DDM Teplická, Děčín country tanec/- 3

KATEGORIE III. - starší děti (11-15 let) taneční kategorie: HIP HOP, BRAKE DANCE
15 Taneční studio Reflex 14 TS Reflex, Kadaň Jeden za všechny, všichni za Reflex 3
16 TK TYK TAK 3 TK TYK TAK Liberec Bugs 1
17 TS HOP 11 ZŠ Bílá cesta, Teplice Rytmus ze streetu 2
18 TK Respect 8 TK Respect, Benešov n.P. See you baby Čestné uznání

KATEGORIE III. - starší děti (11-15 let) sloučené taneční kategorie: DISCO + SHOW formace
19 TK Scratch 9 DDM Teplická, Děčín Show formace/Letušky 3
20 Taneční studio Reflex 9 TS Reflex, Kadaň Disco formace/Když už, tak už 1
21 TK TYK TAK 8 TK TYK TAK Liberec Show formace/Aela Iacta Est 2
22 STARKISS 11 DDM Teplická, pob.Boletice Show formace/Pyžamová párty Čestné uznání

KATEGORIE IV. - junioři (16-18 let) taneční kategorie: HIP HOP, BRAKE DANCE
23 E-XTREME CREW 5 E-XTREME-CREW Varnsdorf Pohyb mnoha stylů 1
24 Taneční studio Reflex 8 TS Reflex, Kadaň Jen tak zlehka 2
25 E-XTREME CREW 6 E-XTREME-CREW Varnsdorf Né dnes 3

KATEGORIE III. - starší děti (11-15 let) sloučené taneční kategorie: Ostatní tance + Taneční aerobic
26 Taneční kroužek břišních tanců 11 DDM Klubíčko, Klášterec n.O. břišní tanec/Břišní variace 1
27 AT Kitten 6 DDM Teplická, Děčín taneční aerobic/Letem světem 2
28 LADYBIRDS Benešov 14 při DDM Teplická, Děčín mažoretky/V.I.P. = Violet in Pink 3

KATEGORIE IV. - junioři (16-18 let) sloučené taneční kategorie: DISKO formace + SHOW formace
29 Taneční studio Reflex 7 TS Reflex, Kadaň Disko formace/Mezi námi děvčaty 1
30 TS HOP 10 ZŠ Bílá cesta, Teplice Disko formace/To není banán, to je Chiquita 2
31 Taneční studio Reflex 12 TS Reflex, Kadaň Show formace/Budeme stříhat nebo barvit? 3
293