Myslely na to i všechny Domy dětí a mládeže na Teplicku a pro děti připravily pestrý program. Teplický domeček zítra pořádá Kloboukový bál.

Dopoledne si děti s pomocí vedoucích výtvarných kroužků vyrobí co nejoriginálnější pokrývku hlavy. Na kloboukovou dílnu v DDM Teplice bude od 12 hodin navazovat Kloboukový bál, kde se bude nejen tančit, ale i soutěžit o nejkrásnější klobouk. Přijít mohou i ti, co si klobouk vyrobili doma.

DDM Sluníčko Duchcov se zítra s dětmi vypraví na výlet do Aguadronu v Mostě. Odjezd vlaku z Duchcova do Mostu je v 9.27 hodin, návrat do Duchcova je ve 14.24 hodin. Nezapomeňte si plavky, ručník a svačinku, neplavci musí mít rukávky.

Dům dětí a mládeže Cvrček v Krupce má na pátek 1. února připravený Den otevřených dveří. Dílny pro veřejnost jsou k dispozici od 8 do 15 hodin. V sobotu si mohou děti užít Maškarní rej. Tradiční zábavné odpoledne s tancem, zábavou a soutěží o nejlepší masku začíná v DDM Hamry od 15 hodin.

Dům dětí a mládeže Bílina má pro školáky připravený Noční maraton deskových her s kuchařskou soutěží. Začíná se dnes v 18.00 a končí v pátek ve 14.00. V sobotu má bílinský domeček na programu keramickou dílnu pro děti i dospělé od 10 do 12 hodin.

Dům dětí a mládeže v Oseku si s dětmi pojede užít pololetní prázdniny, zařádit si a zajezdit na tobogánu do Aquacentra v Teplicích. Sraz je v 8.00 před DDM v Oseku. Kromě plavek a ručníku si mají vzít děti kapesné do Mc Donaldu. Kromě koupání je připravena v domečku tvořivá dílna s tématem barevný květináč aneb těšíme se na jaro. V dílně si zájemci od 9.30 do 13.00 hodin vytvoří pravou předjarní výzdobu do dětského pokoje. Květináče budou malované i zdobené ubrouskovou technikou a do nich pak zasadí jarní květiny. Tak si to užijte! (ot)