Vedení Modlan zajistilo pojízdnou prodejnu ve spolupráci s pekárnou PeDu Dubí, aby lidé nemuseli v době nouzového stavu dojíždět do obchodů. „Prodejna na kolečkách nabídne pestrou nabídku čerstvého pečiva a základních potravin pro obyvatele obcí Věšťany, Suché, Kvítkov a Drahkov poprvé tento pátek 27. března. Další závozy budou následně pravidelně 3x v týdnu v pondělí, středu a pátek,“ informoval místostarosta Modlan Petr Hubený.

Kdy a kde?

Prodejna bude jezdit podle tohoto rozvrhu. Pondělí a středa - Věšťany u kapličky od 8:00 hod., Suché u kapličky 9:00, Kvítkov u hl. silnice u odbočky na "Cikáňák" 10:00 a Drahkov u bývalé zastávky 11:00. V pátek - Věšťany u kapličky od 15:00 hod., Suché u kapličky 16:00, Kvítkov u hl. silnice u odbočky na "Cikáňák" 17:00 a Drahkov u bývalé zastávky 18:00.

Občané Modlan mohou v běžnou provozní dobu využít v obci také kamenný obchod. Obecní úřad rovněž nabízí v případě potřeby a po dohodě i rozvozy do domácností. Zboží si můžete objednat na telefonu 720 211 665 v čase 8 -14 hodin a druhý den v čase 9 - 11 hodin vám bude na určenou adresu zboží doručeno.

Laboratoř na ústeckém Střekově
Laboratoř na ústeckém Střekově vyšetří i samoplátce. Mají ale nouzi o kity