Zatímco někteří si to po modrém koberečku mašírovali do cíle, jiné nezlákala ani vidina sladké odměny a raději se chystali na podložce ke spánku. „A to nám to doma tak krásně šlo,“ posteskla si maminka malého Lukáška, když místo toho, aby vyrazil po čtyřech do cílové mety, si prohlížel zvídavě okolí a nenechal se vyrušovat. V loňském roce závodilo téměř 100 dětí. Závodem provázel moderátor Richard Vrablec. Závod probíhá v několika vybraných obchodních centrech České republiky.(pem)

Kdo nepřišel fandit, přišel o odpoledne plné zábavy a smíchu. Bylo na co koukat. Teplice mají první tři nejrychlejší batolátka! Závodu batolat v Olympia centru se zúčastnilo více jak 50 malých sportovců a předvedli neuvěřitelné výkony !  První cenu si odnesl Matěj Prosman, druhá nejrychlejší byla Natálka Rážková a třetím vítězem se stal Vendelínek Pařez.
Tři nejrychlejší batolata získala dárkové poukázky Olympia  v hodnotě 6.000, 3.000 a 2.000 Kč, poukaz na plavání miminek od partnera ORCA , poukaz na 500 Kč do fotoatelieru Fotostar a také předplatné Teplického deníku. Matěj Prosman ještě navíc pojede i s rodiči na prodloužený víkend do hotelu Sobota v Tatrách. Všechna  batolata navíc získala dárečky.