Domy dětí mají už na podzimní prázdniny připravený program

Podzimní toulání s DDM Osek

Osecká chata na Novém Městě je místem, kde mohou strávit blížící se podzimní prázdniny děti, které využijí nabídky Domu dětí a mládeže Osek a zúčastní se ve dnech 28. 31.10. pobytové akce, nazvané Podzimní toulání. Pro děti ve věku od 7 do 15 let bude připravený pestrý program včetně soutěží, her, zábavných pořadů a vycházek do okolí.

Podzimní prázdniny s DDM Teplice

Ve čtvrtek a pátek 29. 30. října budou mít žáci základních a středních škol podzimní prázdniny. Dům dětí a mládeže Teplice pro ně připravil dva zájezdy.

První, čtvrteční, směřuje do Prahy. Tady dopoledne navštíví Trilopark v Nuslích, kde si děti vyzkouší práci archeologů a dozvědí se mnoho zajímavostí. Odtud se přesunou na Prosek, kde si zajezdí na skvělé bobové dráze.

V pátek je v plánu výlet do Oseka. Tady účastníci otestují nový lanový park, který vede korunami stromů. A pak se ještě vydají hledat poklad! Podrobnější informace najdete na www.ddmteplice.cz.

DDM Sluníčko Duchcov na výletě

Dům dětí a mládeže Duchcov pořádá 29. října výlet do Aquaparku v Teplicích. Sraz je v 9 hod. v DDM, odkud se účastníci vydají na výlet. Nejprve si 1,5 hodiny zahrají bowling a pak se budou dvě hodiny cákat v bazénu. Návrat je v 15.45 hodin. Poplatek 140 Kč je třeba zaplatit dnes nejpozději.

Podzimní prázdniny s Cvrčkem

Dům dětí a mládeže Cvrček Krupka připravil v DDM Maršov na čtvrtek 29. října v DDM Maršov a v pátek 30. října v DDM Hamry od 8 do 15 hodin zábavný program, při kterém budou děti vyrábět masky na Halloween, čekají na ně dýně a hry.

Vstup je 20 Kč. V pátek 30. října v 16 do 18 hodin bude Halloween v DDM Hamry. Na děti čekají soutěže, masky, tanec a zábava.