Dopravce poskytuje zdarma Java aplikaci, která umožňuje vyhledávat spojení a zpřístupňuje jízdní řády všech linek hromadné dopravy provozovaných Veolia Transport Teplice.

Program je off-line, veškeré informace o spojích tedy již obsahuje v rámci jednorázového stažení do telefonu a pro vyhledání spoje není třeba připojení k internetu. Je napsán v Javě, takže jej spustíte na všech současných mobilních telefonech. Zkušební, nicméně prověřená, verze je určena pro mobilní telefony podporující Javu 2.0, dále pak podporují zpracování aplikací s velikostí nad 64 Kb.

Nepotřebuje přístup na internet či wap, protože má veškerá data uložena u sebe. Pouze při změně jízdního řádu je nutné program nahrát znovu.

Podle Petra Havlíka není možné vzhledem k tomu, že je prográmek k dispozici zdarma, vysledovat, kolik lidí ho již má. Ale jak řekl, určité reference hovoří o tom, že o jízdní řády do mobilu je ze strany cestujících zájem. Program je k dispozici na stránkách společnosti Veolia Transport Teplice s.r.o. v internetu.