Akce se zúčastnilo celkem deset družstev. Tři týmy domácích a sedm týmů ze spřátelených domovů. Družstva seniorů doplnily děti ze Základní školy v Dubí 2. Celkový počet účastníků i s doprovody byl 80 osob.

„Všichni účastníci soutěžili, seč jim síly stačily. Personál se činil, aby vše mělo hladký průběh a účastníci se u nás dobře cítili."

Soutěžilo se v deseti disciplínách: Červíci, Co k sobě patří, Zazpívej si, Panák, Kuželky, Bludiště, Pantomima, Hádanky a Trefa.

„Před vyhlášením výsledků v době, kdy jsme počítali body a připravovali diplomy bylo pro účastníky připravené vystoupení kouzelníka, který zapojil klienty i děti do svých triků," řekla vedoucí sociální terapie Barbora Haincová.

První místo vybojovalo družstvo DPS Severní Terasa. Druhé místo získalo družstvo PDSS Ruská. Na třetím místě se umístilo družstvo DPS Rezidence Tereza .

Domov Na Výšině se umístil na posledním 7. místě.

„Odměny byly bohaté, a protože všichni podali vynikající výkony. Každý z nás, kdo se na přípravě podílel, si odnesl hřejivý pocit z dobře odvedené práce a spoustu energie." (kos)