Jana Burdová se na vytvoření kolekcí připravovala řadu týdnů, v současné době ale svou pozornost upnula na další ročník Hairdressing Awards ČR a ŠR 2011, který se blíží. Kolekce soutěžních snímků do tohoto kadeřnického klání bude nejlepší kadeřnice České a Slovenské republiky fotit na konci srpna.
Mezitím stačila zorganizovat i historicky první prestižní golfový turnaj jen pro dámy nazvaný Egoo Lady Cup 2011, který proběhl v sobotu 13. srpna na Cínovci.

Více než šedesátka dam si přišla na své. „Bylo to neuvěřitelné. Počasí nám dopoledne příliš nepřálo. Dámy si přesto oblékly nepromokavé, teplé oblečení, vzaly hole a vyrazily hrát. Opravdu je obdivuji,“ usmívá se Jana Burdová.
Poté, co šest desítek žen dohrálo turnaj, mohlo si dopolední deštivé počasí vynahradit příjemnými masážemi, líčením, zkrášlením svého účesu či skvělým jídlem. Vše pro ně bylo k dispozici v rámci doprovodného programu. Historicky první golfový Egoo Lady Cup 2011 kadeřnického a kosmetického studia Egoo Jany Burdové si tak s největší pravděpodobností zadělal na své další pokračovaní v příštím roce. (aťa)