Autem až do Francie na zápasy našich fotbalistů se vydala skupina Tepličanů. Na stadionu v Saint Etienne nechyběla například dvojice teplických fanoušků Lukáš a Erik.

Lukáš Nosovský a Erik Antal na Euro 2016.„Skvělá atmosféra při zápasech. Doprovodný program. Fandíme, co to dá. Dnes to bude boj s Tureckem," referuje přímo z místa Lukáš Nosovský, který s sebou dokonce na stadion vzal českou vlajku s nápisem Teplice, jak je vidět na snímku (v galerii) z předešlých utkání.

Jedním z těch, kdo se vydali na vlastní triko do Francie, aby podpořili naše fotbalisty, je také Marek Lokša z Teplic. „Původně nás sem mělo jet pět, ale nakonec to tři vzdali kvůli obavám z teroristů. Udělali ale chybu. Je to tady skvělé. Všude okolo nás to žije fotbalem. V hospodách, na ulicích. Volné dny trávíme na výletech," popisoval Deníku atmosféru. Návrat má naplánovaný na středu. „Nicméně jsem domluvený v práci, že bych tu mohl zůstat i déle, tak uvidím," podotkl. Koupit dodatečně lístky na další zápasy prý není u stadionů problém.

Do Francie se vydala také například dvojice kamarádů Jan Král a Václav Roman. Kromě zápasů mají v plánu cestování po okolí.

Hospoda Pod Lampou v Teplicích, televize obložená dresy repre s autentickými podpisy hráčů.Fandí se také přímo v Teplicích. Hospody mají na dnešek rezervace. „Máme televize uvnitř, ale i venku na terase," říká Vlastimil Kratochvíl z hospody Pod Lampou v Teplicích. Právě sem chodí dost fanoušků na fotbaly i hokeje. Je prý dobré se předem domluvit na místě, aby pak člověk nemusel celý fotbal prostát s půllitrem v ruce. 

Anketa mezi fotbalovými trenéry na Teplicku:
Martin Vrtiška (TJ Krupka): „Na medaili vidím domácí Francii, Německo a Španělsko, ale můj tip zní, že titul bude slavit Německo. České šance nevidím moc dobře, samozřejmě do toho vstupuje fanouškovské srdce, ale podstatnější je realita. Nevěřím ani v postup ze skupiny."
Stanislav Mixa (trenér, Kladruby): 
„Vyhraje Španělsko, nebo Německo. Ohledně našich jsem pesimista. Vím, že Španělsko je jiná liga, ale my proti nim nepředvedli nic. Nebyla tam odvaha, bylo tam jen zoufalé odkopávání. Ze skupiny nepostoupíme."
Jaroslav Uličný (trenér, Trnovany): 
„Vyhrají Němci. Nefandím jim, ale prostě si myslím, že získají titul. Naši půjdou do čtvrtfinále!"