Svou účast v soutěži bere jako velkou výzvu a možnost získat nové zkušenosti a poznat zajímavé lidi.

Ve finále je 12 dívek z celé České republiky, Slovenska a Německa a Le Ha je jednou z nich.

Všechny finalistky se již připravují na velké finále, které proběhne 28. září 2014 v reprezentačním sále Dong Do v obchodním a kulturním centru v Praze Libuši (SAPA). Součástí velkého finále bude vyhlášení vítězky online hlasování o Miss MoneyPolo. Hlasování najedete na webu www.moneypolotalent.com a návštěvníci zde mohou stále posílat hlasy dívce, kterou chtějí podpořit. Každý tisící hlasující navíc dostává od společnosti MoneyPolo předplacenou kartu, na kterou výherce obdrží 50 dolarů. V současné chvíli již na webu hlasovalo více než 30 000 hlasujících.

Olga Bersheva, marketingová ředitelka společnosti MoneyPolo k tomu říká: „Velmi mile nás překvapil zájem veřejnosti o hlasování na webu. Ze statistik, které máme k dispozici vyplývá, že je překvapivě velký zájem o hlasování ze strany české populace. Mezi hlasujícími je 70% z České republiky a 30% cizinců převážně z Vietnamu. Mezi hlasujícími je ale i podstatné procento Němců, Američanů a hlasujících z ostatních států. Tento rozdíl je velmi zajímavý z hlediska zaměření soutěže a vyplývá z něj, že soutěž není určena primárně pro vietnamskou menšinu, ale zájem o ní projevují mladí lidé napříč celou Českou republikou, potažmo po celém světě."

Dívky si již vybraly látku na tradiční vietnamský lidový oděv Ao Dai, absolvují kurzy líčení, ladí volnou disciplínu, která má stejnou podobu jako ostatní soutěže krásy. Účastní se dalších aktivit, které jsou spojeny s jejich účastí na finálovém večeru. Pokud chcete podpořit půvabnou Le Ha z Proboštova a současně soutěžit o předplacenou kartu, máte ještě možnost tak učinit na stránkách www.moneypolotalent.com.

Koncem září při finále soutěže Miss Vietnam se dozvíme kromě jména hlavní vítězky Miss Vietnam pro rok 2014 i vítězku Miss MoneyPolo.(ot)