Tento investor nemá nic společného s objekty Prioru, aby se zamezilo spekulacím.

V tomto případě má jít o projekt městského centra s pracovním názvem Fontána. Vše má být realizováno na rohu náměstí Svobody (bývalá Radnice), Divadelní ulice a Krupské pěší zóny. Práce se již rozběhly, vizuální studie již existují. Nájemci v centru už jsou z části dohodnutí. A jak uvedli zástupcům médií investoři, vše by mělo přijít na miliardu korun.

V současné době je v místě budoucího centra nesourodá zástavba objektů v dezolátním stavu. To vše by se mělo v budoucích letech změnit. Záměrem je realizovat polyfunkční centrum s prostorami obchodů a služeb, včetně restaurací a také prostoru pro bydlení s terasami.

Studie v projektu uvažují také s podzemním parkováním a to ve dvou podlažích. Do celého centra budou čtyři vstupy z pěších komunikací, rohová obchodní zóna a také kavárna budou přístupné z náměstí. Objekt má významně oživit centrum města a architektonicky doplnit historickou zástavbu o novou dimenzi.

Co se chystá
Je třeba upozornit, že tento projekt běží paraelně s již představenou vizí nového Prioru a nikterak s tím nesouvisí.
Pracovně je nazván jako Centrum Fontána, i když ve hře byla například také Radnice.
Podlažní plocha obchodního domu je 40 tisíc metrů čtverečních , z toho je necelých 11 tisíc vymezeno pro podzemní parkování a necelých 1500 metrů čtverečních pro bydlení (26 bytových jednotek). Další prostor je pro administrativu, a nájemní plochy pro obchodní využití, služby a restaurace.
Stavební místo je sestavou proluky v Krupské ulici a nárožních pozemků na náměstí Svobody a ulice Divadelní.