Missky a úspěšné modelky Lenka Kocmanová Taussigová (Miss Sympatie 2002), Lucie Králová (Miss ČR 2005) a i missák Jan Hájek (Muž roku 2010) ukážou, že móda spojená s krásou má šmrnc a grády.

„Neděle bude náročný den, protože je hodně přehlídek za sebou, ale těším se. Je to moje první velká přehlídka po porodu. V Ústí nad Labem budu už od soboty, kdy proběhne zkouška oblečení na přehlídku. Tomáška budou hlídat při zkouškách i samotné přehlídce moji rodiče. Hned po přehlídce pojedeme se synem domu,“ sdělila modelka Lenka Kocmanová Taussigová.

Celý program začne úderem 13 hodiny a skončí v 17:00. Přehlídka je koncipována do dvou bloku 13:00 – 14:30 a 15:00 – 16:30.
„Několik modelek včetně missek představí šaty, boty i spodní prádlo. Netradiční módní show se uskuteční formou spojení živého zpěvu, tance a krásy,“ říká Michal Ešner, marketingový manažer OC Forum Ústí nad Labem.

Jarní módní show bude moderovat Josef Laufer. Tento známý bavič, který se narodil ve Francii, bude na přehlídce i zpívat. „Diváci si budou moci zasoutěžit, uvidí i vystoupení Duo Ogor a budou mít možnost si nechat vystupující podepsat na autogramiádě. Bude to příjemné nedělní odpoledne,“ nechal se slyšet Petr Panchartek, ředitel obchodního centra Forum Ústí nad Labem.

Centrem přehlídky se v neděli 3. dubna v OC Forum stane okružní atrium u jezdících schodů. Modelky a modelové budou k divákům sjíždět po eskalátorech. Prezentovat se budou šaty, kalhoty, boty, spodní prádlo i doplňky více než 20 butiků z OC Forum.