Charitativní módní přehlídka společenských šatů Nadi Moravcové se konala v pátek 15. listopadu večer v teplickém divadle. Kolekce 110 modelů, určených pro nadcházející plesovou sezonu a společenské večírky předvedly Radka Rosická, Klára Medková - Kováčová, Markéta Divišova, Vlaďka Erbová a další přední české modelky. Nechyběla mezi nimi ani kráska z Teplic a majitelka korunky a titulu Česká Miss Barbora Hodačová.

Večerem provázela Petra Eliáš Voláková a kapela Botox se zpěvákem Janem Kopečným. Svým vystoupením potěšil i speciální host večera, operní a muzikálová zpěvačka Míša Gemrotová.

Na více než stovku modelů spotřebovala návrhářka se svým týmem téměř tisíc metrů látek. Saténová kolekce, šifon, tylové šaty ozdobené velkými květy, sexy kolekce s vysokými rozparky, flitry, kamínky, peříčka i luxusní krajky včetně těch 3D. To vše bylo k vidění na nádherných modelech. „Velký důraz jsem tentokrát kladla na detaily a také na pásky,“ svěřila se Naďa Moravcové, jejíž modely zdobily lesklé zlaté a stříbrné pásky, ale i pásky z kamínků a kovové obruče.

Výtěžek z módní přehlídky, včetně tomboly a dražby diamantu, věnují pořadatelé hendikepovaným dětem. Umožní ozdravný pobyt dvěma hendikepovaným dětem z teplického spolku Severka a pomůže také nemocným dětem trpícím alopecií. Jak vysvětlila patronka nadace Pramen pomoci Radka Rosická, děti trpící alopecií přišly nevratně o vlasy a proto jim šitím paruk pomáhají zlepšit vzhled a vrátit sebedůvěru. Pomáhat bude i charitativní kalendář Platformy žen, který byl v rámci večera pokřtěn. Kmotrou kalendáře se stala herečka Barbora Mottlová.

Po závěrečném defilé modelek, mezi nimiž se na mole objevily i Klárka s Verunkou, dcery Nadi Moravcové, přišla si závěrečný potlesk po úspěšné módní přehlídce užít i samotná návrhářka. A to ještě netušila, že to hlavní ji teprve čeká. Po gratulaci všech dětí, které ji přišly na molo potěšit s kytičkou, se s pugétem objevil i její přítel Tomáš, který poklekl a s prstenem v ruce požádal o její ruku. V bouřlivých ovacích, které tím v sále vyvolal, to důležité ano měl šanci slyšet pouze on. Prvními gratulanty se staly modelky a jak správně podotkla Petra Eliáš Voláková, tohle bude za rok, na další přehlídce, kterou Naďa Moravcová slíbila uspořádat ve větších prostorách, jen velmi těžké překonat. Na přehlídku totiž nikdo ze zúčastněných určitě nezapomene.