V současné době sportovní manažer a vedoucí FK Teplice nevěřil svým uším. Přestože v květnu ukončil aktivní kariéru, vyhrál už poněkolikáté anketu Nejúspěšnější sportovec Teplicka.

Zařadil se tak mezi legendy teplického sportu, které v anketě sbíraly v minulosti vavřín za vavřínem. Zápasníci Miroslav Janota a Jaroslav Švadleňák , vzpěrač Petr Sobotka nebo fotbalista Vladimír Počta. Ti všichni si slast z prvního místa nejednou užili. „Vyhrál jsem snad dvacetkrát. Pokaždé mám takové zvláštní chvění, trošku jakoby nervozitu. Děkuji všem čtenářům a i dalším, kteří pro mě hlasovali. Zvlášť bych ale chtěl upřímně poděkovat nejsympatičtějšímu a nejpříjemnějšímu člověku v Teplicích,“ řekl tajemně populární „Verba“ bezprostředně po vyhlášení výsledků.

Devětatřicetiletý fotbalista bodoval nejen u čtenářů, kteří ho zvolili Sportovní hvězdou Deníku, ale i u novinářů, zastupitelů obcí, Výkonného výboru Okresního sportovního sdružení, zastupitelů klubů a tělovýchovných jednot. FK Teplice měl mimo Verbíře zastoupení v TOP 10 i díky Tomáši Grigarovi a Aidinu Mahmutovičovi. V kategorii dospělí – kolektivy byli žlutomodří první, v kategorii mládež – kolektivy skončil celek patnáctiletých fotbalistů ze Stínadel na druhé příčce. Slavnostní galavečer tak FK Teplice naprosto ovládl.

Radost měli i bílinští atleti, kteří získali tři ceny, dvakrát šli na pódiu zástupci futsalové Balticflory a vzpěrači TJ Glaverbel Czech z Letné.

Celým večerem provázel od moderátorského pultíku jako už tradičně Radek Šilhan. Na pódiu se vystřídali zpěváci Bohuš Matuš, Martina Šímová a Monika Agrebi.

Celkové výsledky ankety Nejúspěšnější sportovec Teplicka 2011

Dospělí – jednotlivci:

1. Pavel Verbíř – fotbal
2. Stanislav Hejduk – cyklistika
3. Adam Kouba – atletika
4. Tomáš Grigar – fotbal
5. Aidin Mahmutovič – fotbal
6. Vladimír Machulda – hokej
7. Jan Port – racketlon
8. Jan Kalina – futsal
9. Petr Neuman – zápas
10. Jan Anger – vzpírání

Dospělí – sportovní kolektivy:
1. FK Teplice – fotbal
2. FC Balticflora Teplice – futsal
3. AK Bílina – atletika

Mládež – jednotlivci:
1. Jan Štochl – běžecké lyžování
2. Kamila Stránská – šachy
3. Matěj Chalupný – bikros

Mládež – kolektivy:
1. VK Šanov (juniorky) – volejbal
2. FK Teplice U-15 – fotbal
3. SK Pro Sport Teplice – judo

Handicapovaný sportovec:
1. Eva Berná – atletika

Veterán:
1. Alexandra Adlerová – atletika

Trenér:
1. Václav Proft – vzpírání

Sportovní hvězda Deníku:
Pavel Verbíř – fotbal

Cena fair play:
Martin Šembera – volejbal