Atrakce byly v Proboštově umístěny v areálu u Proboštovského rybníka nedaleko kapličky, zasvěcené místnímu patronovi. Antonínská pouť, která se koná na paměť svého patrona sv. Antonína Paduánského, je po Osecké pouti konané tradičně v srpnu, na Teplicku druhá největší.

Na své si přišli hlavně rodiče s dětmi, jimž především byly pouťové atrakce určeny. Letos přálo i počasí a to bylo na návštěvnosti hned znát. Pro stánkaře byla uzavřena ulice Proboštovská, kde se mísily vůně opékaných klobásek s nejrůznějšími sladkostmi.

Připraven byl zábavný doprovodný program, nechyběly samozřejmě kolotoče, houpačky ani střelnice. V sále restaurace Sokolovna se konala už 2. Krušnohorská výstava morčat s celostátní účastí. Ta první, která se uskutečnila vloni, měla velký úspěch a i ta sobotní se setkala s velkým zájmem veřejnosti. K vidění byla morčata krátkosrstá, dlouhosrstá i ta bezsrstá. Pořadatelé, chovatelská stanice morčat OD Nicolette, pro ně připravili pitnou vodu, seno, zeleninu a ovoce, takže morčátkům ke spokojenosti nic nechybělo. Antonínskou pouť zakončila nedělní mše svatá.