Do soutěže, kterou pořádal teplický VIVAjump se mohli zapojit tanečníci mladší 16 let. Jejich výkony sledovala a selektovala tříčlenná porota. Jednalo se už o druhý ročník soutěže.

Mladí tanečníci se utkali v tzv. battlu ve dvou kategoriích - 2 vs 2 a crew vs crew. Jedná se o freestyle, kdy tanečníci reagují na hudbu mixovanou DJs. Pro vítěze byly připravené ceny ve formě pohárů, triček s logem nebo velkých certifikátů.

Pro tu nejlepší crew, která získala titul KRÁL SEVERU, byl připraven putovní meč s vyrytým nápisem. Akci moderovala Kateřina "Pepina" Haplová, o hudbu se postaral DJ Boruf a v porotě zasedl např. Miro Olšavský, Zuzana Al Haboubi a Tereza Shimmy Schimmerová.

Celkem se battlu účastnilo přes 60 dvojic a 14 týmů z celé ČR. Dorazili tanečníci nejen ze severu (Most, Louny, Děčín, Liberec a samozřejmě Teplice) ale i z Brna, Nymburka, Prahy, Olomouce, Berouna nebo Domažlic.

Tanečníci i diváci se postarali o skvělou přátelskou atmosféru, energie tanečníků byla neuvěřitelná a taneční vstupy měly vysokou úroveň. Do finále se nakonec probojovaly celkem 4 dvojice s výsledkem: 4. místo Štěpix a Kuba (Praha), 3. místo Hanz a Lil T (Brno), 2. místo Nick a Daivi (Praha/Brno) a 1. místo Márty a Kubko (Praha/Brno).

U crew skončil battle následovně: 4. místo VIVAjump Funkin Flames (Teplice), 3. místo BDS juniors (Praha), 2. místo Pejsek a kočička (Brno) a 1. místo i putovní meč si odvezl tým Fresh on the Beat (Brno/Praha).