Žádný problém. Od toho se nabízí v Krušnohorském divadle rozsáhlý fundus kostýmů včetně paruk, klobouků a doplňků. Vše tu zůstalo z doby, kdy v divadle fungoval velký operetní soubor a součástí provozu byla rovněž rozsáhlá kostymérna a krejčovna.

Vší tu nádheru, která se zachovala z těch slavných časů a je rozložena ve dvou patrech v samém podkroví divadla, obhospodařuje Libuše Vondráková. Ta zvolila průřez od renesance po baroko a příbuzné a přátele Dany a Zdeňka oblékla každého dle individuálního typu, velikosti a „figury.“

„Historický“ svatební obřad možná bez nadsázky vstoupí do historie Duchcova. Bylo to porvé, kdy nějaký pár včetně jejich hostů byl oděn do barokně–renesančních kostýmů. Výjimečné bylo i to, že zámek v Duchcově byl v pátek na hodinu uzavřen.
Kouzlo zámku a i přítomnost známého milovník Casanovi, který ''osobně'' manželům popřál slovy: „Škoda, že opět přicházím o jednu ze svých krásných žen.“
Novopečení manželé vzali výstup Casanovi s humorem. Svůji životní chvíli stvrdili prstýnkem, polibkem a přípitkem.

Čtenář reportér
Něco se Vám nelíbí na komunální politice? Zažili jste něco výjimečného? Chcete upozornit na nějaký neřešený problém? Máte ideální možnost v rubrice Čtenář reportér. Své příspěvky (možno i foto) posílejte e-mailem na reporter.teplicky@denik.cz. Rubrika Čtenář reportér žije v tištěné verzi v Teplickém deníku a i na webu www.teplicky.denik.cz.