Poznáte místo z fotografie? Podívejte se na snímek a vyberte si z nabízených možností - výsledky hlasování ankety budou uveřejněny v úterý v Teplickém deníku.

TEPLICKÝ DENÍK JE NA FACEBOOKU - STAŇTE SE JEHO FANOUŠKEM ZDE!!!

Milí čtenáři, týdenní seriál v Teplickém deníku U NÁS DOMA by měla být především Váš. Rádi bychom ho skládali z příspěvků, které nám pošlete. Abyste měli přehled, co a který den bude vycházet, připravili jsme pro orientaci jakýsi jízdní řád.

Vaše příspěvky, fotografie i krátké texty zasílejte prosím na mailovou adresu teplicky@denik.cz.

U NÁS DOMA

PONDĚLÍ: Ze školních lavic i mimo ně, aneb děti v akci. Podělte se s ostatními o to, co dělají žáci ve školách, co je nového ve školkách, ale i to, co dělají děti ve volném čase.

ÚTERÝ: Poznáte, kde jsme fotili? Zapomenuté fotografie: Jak to vypadalo na Teplicku dříve a dnes.

STŘEDA: Miláčci a koníčky. Posílejte nám fotky a příběhy svých zvířecích miláčků. Houbaříte, rybaříte, nebo zahradničíte? Pochlubte se svými úlovky!

ČTVRTEK: Co si myslíte vy? Vše co vás nadzvedává ze židle, co vás trápí, nebo naopak, co vám dělá radost. Napište nám, jaký máte názor na aktuální dění.

PÁTEK: Zajímavá místa na Teplicku, aneb máme se čím pochlubit.

SOBOTA: Reportéři v akci. Fotografové každý den pilně sledují dění v regionu. Zajímavé snímky, zajímaví lidé, zajímavá místa. Vše, co přinesl končící týden.

MINULÁ FOTOHÁDANKA: Křemýžský kostel poznalo správně 30 lidí


Křemýžský kostel poznalo správně 30 lidí
V minulé fotohádance jsme vám dali pět možností, kde byla pořízena fotografie :
Že je na fotografii kostel v Křemýži, hlasovalo na našem webu v termínu správně 30 lidí. Že by mohlo jít o kostel na Zámeckém náměstí v Teplicích tipoval 1 hlasující, že jde o kostel v Mukově si tiplo 5 hlasujících. Ostatní dvě možnosti zůstaly bez hlasu.