Pošlete fotografii z vašich letošních dovolených, z prázdninových cest nebo relaxu na chalupě.

Vyhrát můžete fotoaparát, cibulák nebo kávovar.

Jak se zapojit? Pošlete e-mailem fotografii (na autora maximálně 3), přidejte své jméno, mobil a krátký popis, kde a za jakých okolností fotografie vznikla. Posílat fotografie můžete až do konce srpna. V září pak proběhne v novinách a na webu hlasovací finále o ceny.

Kompletní pravidla soutěže najdete níže.

Cenou pro vítěze bude fotoaparát a poukázka do obchodního centra Galerie Teplice, za druhé místo šestidílná cibuláková mísa z Českého porcelánu a za třetí místo kávovar.

Fotografie posílejte do redakce na: teplicky@denik.cz (do předmětu heslo: FOTOSOUTĚŽ)

Posílat můžete fotografie z vašeho prázdninového cestování…

Třeba nějaké zajímavé záběry pamětihodností, fotky z hradů a zámků, nebo západ slunce.

Ilustrační (nesoutěžní) foto do fotosoutěže Teplického deníku

Nebo nám pošlete své děti na fotografiích, jak si užívají prázdniny.

Ilustrační (nesoutěžní) foto do fotosoutěže Teplického deníku

Uvítáme také vaše selfíčka, ale chtělo by to nějaký nápad, aby šance na úspěch byla větší.

Nejvetším nepřítelem fotoaparátů je slunce.

A vůbec nejlepší bude, když na fotce bude vidět nějaký kreativní nápad. 

Ilustrační (nesoutěžní) foto do fotosoutěže Teplického deníku

Kompletní pravidla

Redakce Teplického deníku vyhlašuje letní prázdninovou fotosoutěž pro milovníky fotografování z Teplicka, přírody a aktivního životního stylu. Posílejte své snímky z dovolených, prázdninových zážitků, výletů nebo třeba užívání klidu u vody. Fantazii se meze nekladou, takže se pochlubte vším, co pro vás představuje prázdniny.

Snímky na aktuální téma můžete posílat na adresu Deníku: teplicky@denik.cz.

Ke snímku připojte jméno a příjmení autora, v kterém městě nebo obci bydlíte a také kdy a kde jste ho pořídili, případně kratší popis. A také přidejte zpětný telefonický kontakt. Do předmětu v e-mailu uveďte heslo Fotosoutěž.

Nejlepší povedené snímky postupně zveřejníme v novinách a také budou k vidění na webu. Soutěž bude uzavřena s posledním prázdninovým dnem. Do soutěže můžete zaslat na jedno jméno maximálně tři snímky.

Rozhodne hlasování na webu, ale i kupony v novinách.
Z došlých snímků porota složená ze tří fotografů vybere dvacet nej do velkého finále. Těchto dvacet bude soutěžit ceny. Hlasování bude probíhat na našich webových stránkách a TAKÉ pomocí kuponů v tištěné podobě Teplického deníku. Počty hlasů se budou sčítat. Hlasovací kupony vyjdou několikrát v novinách. Hodnota jednoho novinového kuponu se určí až na konci hlasování. Vypočítá se totiž tímto způsobem: vezme se počet hlasů vítěz internetového hlasování a vydělí se počtem hlasovacích dnů. A to pak bude hodnota jednoho zaslaného novinového kuponu. 

Těšíme se na vaše fotografie.
Váš Teplický deník!