Každou druhou a čtvrtou sobotu si děti mohou hrát zdarma v dětském koutku od 13 do 17 hodin, neboť soboty v Olympia centru patří dětem. Dětský koutek je neodmyslitelnou součástí centra. Děti se mohou během nákupů zabavit hrou a rodiče mají čas a klid věnovat se nákupům. Koutek je otevřen každý den včetně víkendů a svátků od 9. do 21. hodiny. Na začátku září jste mohli na pasáži potkat nejkrásnější Leontýnky v kraji v rámci akce „Ať žijí duchové“.

Spousta soutěžních stanovišť, zábavy a odměn čekalo na malé návštěvníky. Opravdu nikdo neodešel s prázdnou.
A že v centru Olympia myslí opravdu na všechny, mladší generace si zajisté nenechají ujít páteční setkání s moderátory rádia Evropy 2, Patrikem Hezuckým a Lucií Šilhánovou a to od 17 hodin. Představí se vám taneční skupina roku 2008 T-bass, bude se soutěžit o poukázky na nákup do prodejen Olympia centra a také o lístky na narozeninový mejdan „Ranní Show Live Evropa 2“, která se uskuteční v pátek v Ústí nad Labem od 20 hodin.
Pro ty z vás, jenž mají rádi víno, bude víkendové „Severočeské vinobraní“ zajisté velkým lákadlem. V sobotu, od 10 hodin se můžete těšit na ochutnávky burčáku, kvalitních vín nejen severočeských vinařů a lecos se i o víně dozvíte. Folklórní soubor Jirkovák a cimbálová kapela navodí pravou atmosféru oslav stále oblíbenějšího vinného moku.

Nebudou chybět ani soutěže o vinné skvosty a prvních 300 zákazníků si odnese domů stylovou degustační skleničku.
Nezapomínejte však ani na módu! Nejnovější trendy letošního podzimu naleznete v prodejnách Olympia centra. Kabátky, šátky pro chladná podzimní rána nebo skvěle padnoucí jeansy. Trend pro letošní nastupující sezóny zní – kontrasty. Je dovoleno vše. Kombinování tvarů, materiálů a barev nám dovoluje si s módou krásně hrát. Nenechte si ujít 23.9. nejnovější vydání Olympia magazínu, kde naleznete průvodce světem současné módy. Více na www.olympia-tp.cz (PI)