Těchto dvacet soutěží o šest cen, které věnovala AGC. První dostane foťák za 5 tisíc!, druhý a třetí voucher do Lázní Teplice každý v hodnotě tři tisíce korun, čvrtý a pátý permanentku na FK Teplicice a šestý značkový fotbalový balon.
První tři, kteří získají od vás nejvíce hlasů postoupí do tzv. super finále. O pořadí tedy i o cenách na čtvrtém až šestém místě rozhodnete Vy svými hlasy! Hlasování probíhá od 7. do 21. září (23:59).

HLASUJTE VPRAVO VEDLE ČLÁNKU

O konečném pořadí na prvních třech místech spolurozhodnete vy skrze hlasování a porota složená ze tří fotografů Deníku a zástupce AGC.
První dostane foťák za 5 tisíc!, druhý a třetí voucher do Lázní Teplice každý v hodnotě tři tisíce korun, čvrtý a pátý permanentku na FK Teplicice a šestý značkový fotbalový balon.

POZOR! Z každé IP adresy (jedinečný identifikační kód v síti) je možno do ankety hlasovat jednou za hodinu. V případě sdílené IP adresy, například ve firmách či úřadech, kterou může mít v rámci instituce i více počítačových terminálů, může hlasovat za jednu hodinu pouze jeden z celé skupiny, vystupující pod jednou IP adresou! Pokud tedy anketa hlásí, že došlo k opakovanému hlasování, ač vy sami jste to ještě neudělali, pravděpodobně již hlasoval některý z vašich kolegů na stejné IP adrese. Vyhledejte proto jiný počítač mimo tuto místní síť nebo to zkuste později.