Hledáme spolu tu nejoblíbenější. Tu, kde je nám fajn…

Máte rádi příjemné posezení s lahodným jídlem? A k tomu správně vychlazené pivko? Nebo dobré vínko?

Pak čtete na správném místě, váš Teplický Deník hledá nejoblíbenější hospůdku v regionu.

Protože Deník jste především vy, čtenáři, pak je zřejmé, že o nejoblíbenější hospůdce roku, jak se soutěž nazývá, musíte rozhodnout právě vy a nikoli jakákoliv porota.

A co by ona nejoblíbenější hospůdka měla mít, aby získala právě váš hlas? Je to jednoduché a složité zároveň. V té hospůdce (nebo jakémkoliv jiném restauračním zařízení) musejí dobře vařit. Musejí servírovat voňavé maso i lahodné knedlíčky. Musejí točit pivo ve správné teplotě, se správnou mírou i hustou pěnou. Musejí mít čisté ubrusy, vyprané záclony, obrázky na stěnách bez prachu. Musejí se tam k vám slušně chovat a nešetřit úsměvem a dobrou náladou. Nesmějí vás šidit.

Že taková hospůdka neexistuje? Ale vždyť vy sami víte, že určitě existuje. Je to právě ta, do které rádi chodíte posedět. S rodinou, přáteli, ale třeba i sami. Jdete tam proto, že víte, „do čeho jdete“. Takových hospůdek kolem nás je mnoho. Určitě to jsou i hospůdky, které jsou přihlášeny do naší soutěže.

A že třeba právě ta vaše oblíbená hospůdka nemá úplně přesně všechna výše uvedená kritéria? To ale přece vůbec nevadí. Nejdůležitější je totiž to, že vás v oné hospůdce mají rádi. Že je vám v oné hospůdce fajn. A proto se do ní rádi vracíte. Proto je právě tahle hospůdka pro vás tou nejoblíbenější. Teď už zbývá jediné: Poděkovat jí za to, že je. A to uděláte nejlépe, když jí dáte v naší – vaší soutěži hlas.

Hlasovat můžete každou sobotu prostřednictvím kuponu v tištěném vydání Teplického deníku.

Profily a podrobnosti jednotlivých soutěžících hospůdek PRO ZVĚTŠENÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZEK!!!

Hospody na Teplicky
Hospůdky na Teplicku.
Hospůdky
Hospůdky
TEPLICKÝ DENÍK JE NA FACEBOOKU - STAŇTE SE JEHO FANOUŠKEM ZDE!!!