Do plavek to už asi nestihnete, ale být o pár kilo lehčí na konci léta, také není k zahození. Hubněte přes prázdniny s Deníkem!

Nehrajeme o počty shozených kilogramů, spíš o „hubnutí s šarmem“.

Jak na to? Stačí napsat, že do toho jdete. Připojte fotku (nejlépe v plavkách), jméno a telefon, to vše na e-mail: teplicky@denik.cz

Tři vylosovaní soutěžící (zúčastnit se mohou přirozeně i muži) dostanou od Deníku novinku švýcarské firmy Fotofontana Dietceutical, spray Hoodia s molekulou P-57, která prokazatelně potlačuje chuť k jídlu (sprej se aplikuje pod jazyk 3x denně vždy 5 stříknutí – více o něm v levém sloupečku).

Osm týdnů se jim budou věnovat odborníci z našich partnerských teplických fitcenter. Každé dva týdny je také změří a zváží.
A kdo vyhraje? Každý, kdo pro sebe něco přes prázdniny udělá. A navíc ještě bonus ve společném hlasovacím klání deseti Deníků v severních Čechách. K hezčí postavě získá vítězka či vítěz našeho hlasování navíc speciální biotechnologická séra proti vráskám švýcarské firmy Cosmeceutika v hodnotě 3000 korun.

Sledujte Teplický deník. Pojďte s námi do prázdninové akce. Soutěžící vám představíme již 16. července!

Jakou máte šanci?
Připravili jsme jednoduchý způsob určení tělesné hmotnosti, jakou můžete reálně dosáhnout.
Dosaďte si, jaká byla vaše nejnižší váha v dospělosti v kilogramech. Údaj, kolik let je to zpátky vynásobte x 0,5. Obě čísla sečtěte a zjistíte, jaká je vaše dosažitelná hmotnost v kilogramech.
Například: Před 15 lety byla vaše nejnižší váha 70 kg, takže současná dosažitelná hmotnost by byla 70 + (15 x 0,5) = 77,5 kilogramů.
Před 8 lety byla vaše nejnižší váha 60 kg, 8x0,5=4, vaše současná dosažitelná hmotnost je 60+4=64 kilogramů.

Přesvědčte mozek, že má jídla více než dost!

Klíčem k hubnutí bez stresu je šťavnatá kaktusovitá rostlina Hoodia gordonii s nápadně chlupatým a trnitým stonkem a krásnými květy, tvarem podobným petuniím. Její účinek znali domorodí lovci z jihoafrického kmene Sanů již od nepaměti. Loupali lodyhy a kousky žvýkali při léčbě trávicích potíží, křečí v břiše, na hemeroidy, vysoký krevní tlak a další zdravotní potíže.

Díky mimořádným účinkům přípravku dokázali bez jediné zastávky uštvat pouštní antilopu až k úplnému vyčerpání, aniž by pociťovali hlad a známky únavy. Hoodia jim poskytla unikátní odolnost. Ve vyprahlé poušti to byl velmi užitečný trik, jak oklamat tělo.

Náhodou na to přišli jihoafričtí vojáci při potlačování národně osvobozeneckého boje v Namibii. Všimli si, že jejich stopaři z kmene San vydrželi celý den bez jídla, jen žvýkají kousky nějaké rostliny… Netrvalo dlouho a Hoodia gordonii putovala do rukou jihoafrických vědců, kterým se po desetiletích výzkumů podařilo z rostliny izolovat účinnou látku, označenou jako P- 57.

Zjistili, že prokazatelně potlačuje chuť k jídlu a snižuje rychlost absorbce potravy v lidském organismu. Zanedlouho po objevu molekuly P-57 byl extrakt z Hoodia gordonii schválen jako oficiální přídavek léků na hubnutí. Pilulky, které se objevily na trzích ve Spojených státech, Kanadě a Japonsku ovšem předčil Dietceutical Hoodia spray na hubnutí.

Certifikovaný extrakt z rostliny, která je na seznamu Cites představuje moderní podpůrný přípravek při redukčních dietách a cvičení, který významně potlačuje vaši chuť k jídlu..

„Molekula P57 napodobuje účinek glukózy na mozkové buňky,“ upřesňuje lékař Štěpán Ren. „Hoodia gordonii vlastně „oklame“ mozek a dodává pocit sytosti i v případě, že organizmus ještě nedostal potravu. Účinné látky Hoodia gordonii jsou navíc silnější než sama glukóza.“

„Pochopitelně nenahrazuje stravu a její užívání je třeba podpořit životním stylem. V každém případě je mnohem šetrnější než drastické diety a hladovění, které přinášejí psychické problémy a ve výsledku nežádoucí „jojo“ efekt,“ vysvětluje Ren
PODÍVEJTE SE NA FITTCENTRA, VE KTERÝCH MŮŽETE SOUTĚŽIT!!!
Stanifit nabízí H.E.A.T., K2, T-BOW i pilátes

Nové Fitcentrum „STANIFIT“ najdete v Teplicích v areálu „LUNA“. Dvěma soutěžícím v akci Hubněte s Deníkem se zde bude věnovat majitelka, trenérka a výživová poradkyně v jedné osobě Stanislava Hajná.

A co Stanifit nabízí?
Metoda H.E.A.T. je aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem. Jedná se o skupinové aerobní cvičení pod vedením instruktora, to vše za doprovodu motivující hudby. Program je složení z trekkingu, joggingu a přirozené chůze.
Metoda K2-Hiking vychází ze základní lidské aktivity – chůze, jež je pro člověka tím nejpřirozenějším pohybem.
Metoda PILATES rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání.
T-BOW je nová sportovní aktivita, cvičení na univerzální cvičební pomůcce.
Fitness v Aquacentru s Radkem Čejkou

Fitness v Aquacentru Teplice nabízí v klimatizovaném prostoru zhruba 400 metrů čtverečních několik desítek posilovacích strojů. K dispozici je kardiozóna se steppery, běhací pásy, klasická kola i crosstrainry. Zacvičit si zde můžete kromě pondělka denně od 9 do 21 hodin.
Fitness nabízí i možnost využít služby osobního trenéra, kulturisty Radka Čejky, který poradí nejen s cvičením, ale i se sestavením optimálního jídelníkčku. Právě on se bude věnovat jednomu z našich soutěžících.