V seriálu Jak jsme žili na Teplicku přinášíme archivní snímky z obcí Teplicka, ale i z různých místních spolků a výjimečných událostí z let 1918 až 1992.

Tentokrát si v oblíbeném seriálu Jak jsme žili představíme Teplice před rokem 1989

Podívejte se na to, jak se žilo v ulicích okresního města Teplice za hlubokého socialismu, před rokem 1989. Pamatujete se ještě, kde jaké obchody fungovaly? Kde stály kolotoče a kde byla parkoviště a dnes tam stojí markety? Teplice prošly velkým rozvojem. Podle některých byly lepší dříve, jiní je kladně hodnotí za to, jak vypadají v současné době. Tento díl jsme připravili ve spolupráci s facebookovým projektem Dominika Feriho nazvaného Teplitz Schönau.

Prohlédněte svá albaIlustrační foto
Nejde nám o domy, náměstí a další „neživé“ věci. Jde nám o lidi. Každý týden se budeme věnovat jedné obci, jednomu městu, případně jedné oblasti lidského života. Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu teplicky.denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.