Nakonec se ale nechala přesvědčit, že umístění v prestižní mezinárodní soutěži by nebylo pro křest nových prostor marné. Přidělala si tím práci. Bude muset nechat v salonu udělat bytelnou poličku, aby unesla čtyři vítězné sošky, které jsou pěkně těžké.

Ovace v Hiltonu

Zlaté sošky pro nejlepší kadeřníky osmého ročníku soutěže Czech & Slovak Hairdressing Awards byly předány na galavečeru v Hotelu Hilton, v atmosféře naplněné okouzlujícím světem účesů, krásných žen a módy.
Titul Kadeřníka roku získal Michal Zapoměl z Plzně. Vedle Michala Zapoměla (odnesl si také vítězství za Dámský komerční účes – region Čechy a titul Schwarzkopf Professional of the Year) zářila na pódiu další hrdinka večera - Jana Burdová (Salon EGOO Jana Burdová, Teplice). Ta, přestože soutěžila v letošním roce úplně poprvé, proměnila hned tři své individuální nominace ze šesti ve vítězství (Press Award, Pánský komerční účes a Avantgardní účes) a její salon získal rovněž cenu pro nejlepší tým (Team Award).
Porota letošní soutěže neměla lehký úkol. Z 837 fotografií musela vybrat do finále soutěže ty nejlepší kolekce a autory z celé České republiky i Slovenska. Nakonec vybrala a nominovala v každé z jedenácti kategorií pět nejlepších kolekcí.

Dva měsíce práce

Přípravě na soutěž se Jana Burdová s celým týmem věnovala měsíc. Důležitý je nejen účes samotný, ale i výběr modela a modelky, celkový styling a hlavně fotograf. V tomto případě oslovila fotografku Lucii Robinson.Ve spolupráci pokračují i nadále při focení osobností na titulní stránky časopisů. Účesy vytváří i současné nejkrásnější ženě světa, Taťáně Kuchařové.