Velmi pozitivní informace je, že v příštím roce jízdné v teplické MHD nepodraží. Ceny za cestování zůstanou na stejné úrovni jako doposud. Potvrdil to Jan Gaisler, jednatel společnosti, která pro město Teplice MHD zajišťuje. A zároveň také zajišťuje další tzv. příměstkou dopravu, Osek, Moldava, Mikulov, Proboštov, Krupka a další.

Dílčí změny se týkají časů některých odjezdů trolejbusů a autobusů. Napříkla u trolejbusové linky č. 10 se v pracovních dnech mění původní odjezd v 5:04 hod. z Nové Vsi, pojede v celé trase o 2 minuty dříve z důvodu zlepšení návaznosti při přestupu na spoj linky č. 122.

Například u autobusové linky č. 135, ve směru z Dubí do Chlumce bude zřízena zastávka Dubí,,Krušnohorská, na které bude zastavovat spoj 1, vedený přes Tovární ulici.

A nebo linka č. 137: V obou směrech se na základě požadavku Ústeckého kraje nově zřizují zastávky Ústí n.L.,Úžín a Ústí n.L.,,Lipová.

O změnách kompletně je možné se dozvědět v předplatném informačním centru MHD na Benešově náměstí, kde se vyřizují časové jízdenky (v podloubí).

Kdo disponuje internetovým připojením, tak jsou změny dostupné na stránkách dopravce, tedy na webovkách Arriva Teplice.

A nebo pak přímo na zastávkách: Staniční jízdní řády budou na označníky vyvěšovány v tomto týdnu, proto také dopravce žádá všechny cestující, aby si dopředu zjistili odjezdy spojů v tomto týdnu, protože na označnících již budou vyvěšeny řády nové.(pem)