„Vystoupí zde bez předkapely, pódium bude přímo uprostřed haly a publikum všude okolo,“ připomínáme jen to, co už se ví od začátku halového turné Kabátu po ČR.

Vstupenky na Zimní stadión již nejsou k mání na internetu, také předprodejů ubylo. Jsou ještě ty v Ústí – a to na těchto místech:
Jasnet, Moskevská 3, Bontonland Bílinská a OC Forum (obchody 2 Yes a Tom Tailor)

„Lístek si mohou koupit fanoušci také ještě v pondělí na autogramiádě Kabátu v OC Forum,“ prozradil ještě Karel Honsa. Akce zde začíná již v 15.00 hodin, od kdy bude v prodeji merch – trička, čepice, plakáty a CD kapely včetně novinky Banditi di Praga.
Kabát ale loni nebyl úspěšný jen s CD. Vyhrál také 45. ročník ankety Český slavík, dostal nejvíce hlasů ze všech skupin. Cenu si ovšem do Státní opery Praha – k velkému smutku mnohých – převzít nepřišel. Právě pracoval na albu Banditi di Praga.

„Autogramiáda kapely Kabát proběhne od 16.00 do 17.00 hodin. Buď přímo v obchodním centru, nebo před ním. Záležet bude na počasí. Obě varianty jsou ve hře. Rozhodne se až v pondělí dopoledne,“ řekl Michal Ešner, vedoucí marketingu OC Forum Ústí nad Labem. Doplnil, že moderátorem autogramiády bude Zdeněk Lukesle z ústeckého Hitrádia FM.

Na koncert nesmí vstoupit podnapilé osoby, rodiče zde ručí za své děti, je zákaz vnášení skleněných a pet lahví, zbraní, nožů, drog.

VSTUPENKY JSOU

Vstupenky na Kabát prozatím jsou, je možné koupit si je ve zmíněných předprodejích. Ale jeden kousek také lze vyhrát v soutěži Deníku.
Stačí správně odpovědět na otázku: Kdy naposledy zpíval pro veřejnost Pepa Vojtek, vokalista Kabátu, hity své rockové skupiny v Ústí nad Labem?
Odpovídejte rychle na email radek.strnad@denik

Nezapomeňte přidat číslo svého mobilu i odkud jste. Heslo je Banditi di Praga. (dts)