Po osmi letech se tato kapela, která je několikanásobným držitelem Českých slavíků vrací na domácí půdu. A hned ve velkém. Dá se říci, že vyprodala teplická Stínadla, kde vystoupí pod širým nebem. V roce 2005 burácel v jejich podání sousední krytý zimní stadion, teď je FK Teplice pozvalo na zelenou trávu.

Koncert pod širým nebem si nenechá ujít přes dvacet tisíc lidí, především domácích fanoušků. Což ale představuje také různá omezení v okolí stadionu. K parkování pro ty, kteří přijedou z dálek autem, má FK Teplice coby pořadatel, zajištěna dvě záchytná parkoviště, pojmou až 1400 aut:

Parkoviště v objektu společnosti TESAS ul. Jateční, Hřbitovní. Parkoviště TRUCK STOP ul. Novosedlická.

Vše bude řádně označeno. Samozřejmě parkovat lze také v ulicích města. Ale pak počítejte s tím, že vyjet z města po koncertu bude časově náročnější.

STAVBA PÓDIA PRO KABÁTY ZDE

Koncert začíná v 18 hodin, kdy vystoupí předkapely. V jedenáct by měl být pak už klid. Bez ohledu na lázeňské oslavy, který mají jiný rozsah, jde o největší kulturní akci letošního léta. Teplice to určitě přežijí. Buďme proto tolerantní. Ostatně, kdy jindy dostanete do svého okna hudbu od Kabátů, domácí slavíky ověnčené kapely, která proslavila Teplice?Kabát, ročník 2013.

Až dnes večer vyběhnou okolo deváté hodiny na plac členové skupiny Kabát, pro které je tento domácí koncert velkou prestiží, budou Stínadla burácet možná více, než když přijede do Teplic Sparta.

Kdo nesehnal lístek, podívejte se na web Deníku, dáme vám tam fotky z koncertu.

13:00 otevření stánků s občerstvením před stadionem, včetně pokladny

16:00 otevření stadionu (vstupy k sezení „B" a „D", k stání na plochu za vstupem „CH" východní tribuna, viz šipky výše)

18:00 začátek předkapely