Ke Dni dětí vyhlásil bílinský domeček sbírku hraček pro dětská oddělení nemocnice Most a Teplice. Cílem je udělat radost nejen zdravým dětem, ale i nemocným, které musí být v nemocnici. Do sbírky noste hračky, stolní hry, knihy i nové plyšáky - prostě to, s čím si děti v nemocnici mohou hrát.
Věci můžete do DDM nosit v pátek 30. 5. v době od 15.00 do 18.00 hod., v sobotu, v neděli, v pondělí, v úterý a ve středu od 10.00 do 18.00 hodin
Oslavu Mezinárodního dne dětí pořádá město Dubí v sobotu 31. května. Soutěžní a pohádkové dopoledne se koná na hřišti od 9 do 12 hodin. Pro děti je připraven dětský koutek, soutěže a skákací hrad, v 10 hodin zahraje Sváťovo dividlo loutkovou pohádku. Ve 13 hodin půjde městem průvod mažoretek, od 14 hodin předvedou volné sestavy na hřišti.

Dům kultury Olympie v Krupce zve malé i velké na oslavu MDD v neděli 1. června od 14 hodin do zeleného areálu vedle DK v Krupce. Čeká vás spousta soutěží, divadelní představení, hudba a odměny za vaše výkony. Vstup je zdarma. V pondělí 2.6 je pak na stejném místě připravena oslava Dne dětí od 9.30 pro mateřské školky.

Den dětí v šanovské Mušli v Teplicích pořádá ČSSD v pátek 30.5. od 14 do 17 hodin. Připraveny jsou soutěže o ceny, skákací hrad, houpačky, balónky. Na programu je divadélko Uličník J. Baldy, k poslechu bude hrát kapela Alternativa III.
V neděli 1. 6. se v 10 hodin u Kolosea v Krupce v rámci Dětského dne koná turnaj ve cvrnkání kuliček, jízda na čtyřkolce, soutěže o ceny. Děti si pohrají, rodiče se pobaví. Srdečně zve MO a zastupitelé města Krupky za KSČM.

Dětský den v Hrobčicích se koná v sobotu 31.5. od 13 hodin na fotbalovém hřišti.
Dům dětí a mládeže v Teplicích pořádá v neděli 1. června Den dětí – barevné odpoledne. Koná se od 15 do 17 hodin v Zámecké zahradě v Teplicích.
Dům dětí a mládeže Osek pořádá ve spolupráci s Autocampem Osek a Minifarmou Osek oslavy Dne dětí 1. června od 9.30 hodin v prostorách oseckého koupaliště. 0d 9.30 do 13.30 bude k dispozici nafukovací hrad, rodeo, bizon, horolezecká stěna a malování na obličej. Od 10 do 15 hodin si můžete prohlédnout zvířátka na minifarmě, ukázka výcviku psů začne ve 13.30 hodin. Připraveno je pohádkové soutěžení, vystoupení dětí z DDM se zábavným pořadem plným písniček, soutěží a kouzel se od 15 hodin představí Šáša Váša a kouzelník Magicus Čaroslav. Od 17 do 18 hodin si pak nenechte ujít závěrečný táborák.

Teplická Arkadie pořádá Den dětí pro klienty, děti zaměstnanců i přátel Arkadie v pátek 30. května na statku v Úpořinách.