Největší společenské akce, ale i většinu maturitních plesů bude hostit Krušnohorské divadlo v Teplicích. Milovníci tance a dobré hudby se mohou těšit i na populázní hosty, mezi kterými budou například Roman Vojtek, Pavel Vítek, Marian Vojtko, Kamila Nývltová, Bára Basiková nebo Martin Maxa.


LÁZEŇSKÝ PLES
Lázeňský ples se koná v Krušnohorském divadle v Teplicích 20. ledna od 19 hodin. V programu vystoupí Severočeská filharmonie s dirigentem Charlesem Olivieri-Munroe, Michal Hrůza a kapela Hrůzy a Hugo – živý medvěd. Plesem bude provázet tvář teplických lázní herec Roman Vojtek. V programu se dále představí North Big Band, Mini Band, Flash, Taneční klub Styl Dance Teplice, Taneční divadlo Teplice, TK Tapos Litoměřice, Igor Barboi Trio. Chybět nebude ani tombola.


IX. ORTELENÍ
Šermířská skupina Ortel a Showgirls Krupka zvou na tradiční šermířsko-maškarní bál s názvem IX. Ortelení. Večer plný tance a zábavy se koná v sobotu 21. ledna od 20 hodin v kulturním domě Mlýn v Krupce-Unčíně. Hrát bude skupina Popmaster, na programu je vystoupení Showgirls Krupka, vyhlášení nejlepší masky a bohatá tombola.


18. PLES MĚSTA DUCHCOVA
18. ples Města Duchcov a Duchcovských novin se koná v sobotu 21. ledna od 20 hodin v KC Duchcov. Ples moderuje Lukáš Budai, hraje kapela Flash. Vystoupí skupina HD Zlouni, Pole Dance Lucie, zazní nejslavnější hity české verze Pomády. Připraven bude fotokoutek s tiskem fotografií a crazy rekvizitami. Ve Valdštejnské restauraci bude připravena diskotéka Oldies hitů 70. – 90. let.


VII. ZÁMECKÝ PLES
VII. Zámecký ples se koná 27. ledna od 20 hodin v Zahradním domě v Teplicích. Ples moderuje Aleš Lehký, jako hosté večera se představí Kristina, Pavel Vítek a Pomáda. Hrát bude Big Band Bonit.


PLES SPORTOVCŮ V KRUPCE
Ples sportovců se koná v sobotu 4. února od 20 hodin v MaxiClubu Koloseum v Krupce. Na programu je vystoupení mažoretek a bohatá tombola. Hrát bude skupina Alibi.


53. REPREZENTAČNÍ PLES ČESKÉHO PORCELÁNU
Nejdelší tradici v pořádání plesů mají plesy dubské porcelánky. Ten letošní má pořadové číslo už 53 a koná se 17. února v Krušnohorském divadle v Teplicích. Z cen v tombole mívají největší radost přítomné dámy.


PLES CHOVATELŮ V KRUPCE
Základní organizace Českého svazu chovatelů Unčín zve na tradiční Ples chovatelů, který se koná v sobotu 18. února od 20 hodin ve „Mlejně" v Krupce – Unčíně. Hrát bude skupina Rewival s.r.o.


RYBÁŘSKÉ PLESY
Český svaz rybářů, místní organizace Teplice, pořádá rybářské plesy v Sokolovně v Proboštově v sobotu 18. a 25. února od 20 hodin.


XIV. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA TEPLICE
XIV. Reprezentační ples města Teplice bude 24. února od 20 hodin v Krušnohorském divadle. Cena vstupenky je 400 Kč. Ples moderuje Olga Šípková a Marek Dědík, kteří potěší návštěvníky i svým tancem. O předtančení se postará TK Styl Dance Teplice, Taneční divadlo Teplice a Viva Jump. Hosty budou Marian Vojtko, Kamila Nývltová, Bára Basiková a iluzionista Tom Jasper. Hrát budou Big Band L. Bareše, KH band, Galiani gypsy jazz a DJ Milan.

Lázeňský ples.


SPOLEČENSKÝ PLES V KRUPCE
Město Krupka společně s Průmyslovou zónou Krupka zvou na Společenský ples, který se koná v sobotu 25. února od 20 hodin v MaxiClubu Koloseum v Krupce. Hrát bude skupina Alibi, jako host vystoupí Martin Maxa. Na programu je také představení kouzelníka J. Vaidiše a bohatá tombola.


MAŠKARNÍ BÁL V DUBÍ
Maškarní bál pořádá Město Dubí 25. února od 20 hodin v Lidovém domě v Dubí 3. K tanci hraje skupina Timber Music kvartet, o zábavu se postará Divadélko Uličník, chybět nebude ani tombola.


SPOLEČENSKÝ PLES SPORTOVCŮ
Společenský ples sportovců pořádá v Krušnohorském divadle v Teplicích 11. března od 19 hodin Spona Teplice. Na programu je předtančení, ve 22:00 hod. večerní show, o půlnoci půlnoční show a losovací soutěž o ceny. K tanci a poslechu hraje skupina Mane, skupina Basic Music, skupina Orel a DJ Holiday.


MAŠKARNÍ PLES DIVADLA TEPLICE
K oblíbeným plesům rozhodně patří Maškarní ples divadla, který se koná v závěru plesové sezony. Letos ho Dům kultury v Teplicích pořádá 17. března od 20 hodin. Těšit se můžete na rej rozmanitých masek. Vítáni jsou však i návštěvníci s pouhou škraboškou nebo zcela bez masky. Při zapůjčení kostýmu z fundusu Krušnohorského divadla je pro návštěvníky, po předložení vstupenky, připravena sleva 50,- Kč. Večerem bude provázet Jaroslav „Orri" Hunka, hrát budou Big Band Relax Přemysla Vlasty, Windiband a Flash. Předtančení bude v podání Tanečního klubu Styl Dance Teplice, Tanečního divadla Teplice a co se naučili předvedou i účastníci tanečních kurzů pro dospělé Jiřího Vitka.


DĚTSKÝ KARNEVAL V BÍLINĚ
Kulturní dům Fontána v Bílině připravuje na 12. února od 15 hodin Dětský karneval s divadlem Andromeda Praha.


MAŠKARNÍ REJ PRO DĚTI V DUBÍ
Maškarní rej pro děti v režii Divadélka Uličník pořádá Město Dubí 25. února od 14 hodin v Lidovém domě v Dubí – Pozorce. Pro děti je vstup zdarma.