V 11.55 hod. čekejte nad Teplicemi průlet letadel Leteckého klubu Teplice.

Ještě před tím se dopoledne uskuteční pietní akt také v Mukově u pomníku, i zde položí delegace květiny a věnce k uctění památky.

---------------

Desítky jezdců se sjedou do rekreačního areálu na Matyldě.

V sobotu se tam od 11 hodin u Nautic clubu Most uskuteční první z celkových tří kol Českého poháru z o mistra a mistryni České republiky ve wakeboardingu za lodí.

Wakeboarding je známý extrémní sport. Při tomto vodním sportu, který vznikl spojením vodního lyžování a technik surfingu a snowboardingu, je jezdec tažen na wakeboardu za lodí.

----------------

Fojtovice

„Přijeďte v sobotu s dětmi a budeme si hrát. Také se svezou na koních, uvidí zvířata (miminko od lamy, malá telátka a spousu dalších)," lákají na svém profilu na facebooku provozovatelé z Farmy Fojtovice. Pro děti budou připravené modelářská a malovací dílna. Od 11 do 16 hodin.

---------

Výlet do hor - mašinkou, na kole či pěšky

Až do konce letních prázdnin jezdí vlaky z Mostu přes Litvínov na Moldavu v Krušných horách každý den! Odjezdy z „dolní zastávky" Litvínov město jsou vždy stejné: 7:34*, 10:07*, 13:49* a 16:56. První tři vlaky označené „*" mají v soupravě řazeny speciální cyklovagóny pro několik desítek kol. Nejvhodnější stanice pro pěší turistiku a cykloturistiku jsou Dubí, Mikulov v Krušných horách, Mikulov-Nové Město a Moldava v Krušných horách. Zpět z Moldavy jedou vlaky v 8:36, 12:18, 15:24 a 18:03.