DUBÍ

Městské koupaliště Dubí zahájí sezonu 15. června, trvat bude do 15. září. Vstup: dospělí 35 Kč, děti do 15 let 10 Kč. Provozní doba denně 9-19 hodin.

HROB

Areál v Křižanově je situovaný v údolí Domaslavického potoka, který ho i napájí. Probíhají tam přípravy na zahájení sezony. Areál město Hrob již druhý rok pronajímá soukromníkovi.

OSEK

Koupaliště v Oseku je každoročně v provozu od začátku června do srpna. Návštěvníci přírodního oseckého koupaliště, které má vlastní čističku vody, zaplatí v letní sezóně denní vstupné od 30,- do 50,- Kč. Vstupné do 3D bludiště, které je otevřeno od června ve všední dny do 19:00, o víkendech pak do 20:00 hod., je 50 Kč.

DUCHCOV

Městské koupaliště v Duchcově je již otevřeno. Provozní doba je od 9 do 19 hodin, vstupné 20,- Kč (děti do 15 let, důchodci a ZTP), 40,- Kč (dospělí). Pro návštěvníky jsou kromě bazénů a dětského hřiště připraveny dva kurty pro plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna sportovních a plážových potřeb. Je možné také využít občerstvení s posezením.

BÍLINA

Koupaliště v Bílině na Kyselce zahájilo sezonu v úterý Dnem otevřených dveří. Vstupné se oproti loňsku nezměnilo. Dospělí platí 60 korun, děti od 2 do 15 let 40 korun. Otevřeno je pondělí neděle od 9:30 do 19:00 hodin (v závislosti na počasí). Služby: tobogán, dětské brouzdaliště, hřiště na nohejbal či volejbal, beach volejbalové hřiště, hřiště na petangue atd..

BARBORA V OLDŘICHOVĚ

Barbora je zatopený důl, voda tam je i v horkých dnech kvalitní a bez sinic. Právě proto také patří k vyhledávaným místům pro rekreační pobyty u vody. Působí zde potápěčské centrum, jsou zde restaurace, kemp, půjčovna šlapadel atd.. „S cenami jsme nehýbali. Výše vstupného zůstává pro dospělého 40 korun. Hlavní velké parkoviště přijde na 40 korun na auto za den, od 17:00 polovic. Oficiálně otevřeme asi 15. června, možná dřív. Záležet bude na počasí," řekl provozovatel Barbory Pavel Tetřev, který bude pláže Barbory spravovat další tři roky. Koupat se mohou lidé na Barboře i se psy. Vyčleněna je pro ně část pláže, poblíž potápěčského centra. „Psi i jejich páníčci tam mají klid. Na hlavní pláž je vstup se psy dál zakázaný," připomněl Pavel Tetřev.