Má nový klip od Noida

K jarnímu akustickému turné má Kamil Střihavka nový videoklip, jehož autorem je Václav Noid Bárta. Klip společně představili veřejnosti a pokřtili ho na palubě pražské lodi MARINA GROSSETO RISTORANTE 29. ledna. Klip provází zpěvákovo jarní akustické turné s jeho kapelou LEADERS!.

Turné s názvem „Kamil Střihavka Akustické turné 2014" představuje prioritně 12 exkluzivních vystoupení v měsících od února do dubna, pro velký zájem však bylo rozšířeno o další koncertní místa. Kamila Střihavku bude na těchto koncertech doprovázet stávající doprovodná kapela LEADERS!, pro tuto příležitost rozšířena o další nástroje a hudebníky.

Co uslyšíte?

V programu zazní nejen úpravy Kamilových hitů, jako Země vzdálená, Kovboj z Teplic, Když se snáší déšť, Woo-Doo!, Holka čapni draka, Černá růže atd., ale i písně nikdy živě neinterpretované a vybrané ze všech alb jeho bohaté hudební kariéry. Nebudou chybět ani coververze zpěvákem obdivovaných legendárních světových skladeb.

Tento Kamilův nový hudební projekt je jakýmsi protipóĺem jeho standartních rockových produkcí, zejména svou nízkou zvukovou hladinou a komorností. Záměrem je zahrát pro sedící publikum a vystoupení situovat do vhodných prostor, jako jsou divadla a menší koncertní sály, ale i netradiční nebo atypická prostředí, jako jsou synagogy, zámecké parky, nádvoří či menší amfiteátry.

Koncerty v rámci akustického turné by měly být především příjemným setkáním a zastavením se v této uspěchané době a profesionální hudební show, ve které se Kamil svým fanouškům představí v jiné, především komorní podobě, jako vyzrálý umělec v polohách, ve kterých jej ne všichni znají…

V Teplicích se koncert koná ve středu 19. února v Krušnohorském divadle od 19.00 hodin.(re)

Kdo je Kamil Střihavka ?

Rodák z Oseka.

Český rockový Ježíš, chcete-li.

Majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu , který se skvěle uplatňuje zvláště v muzikálových rolích: Pěna dní, Jesus Christ Superstar, Johanka z Arku, Excalibur, Obraz Doriana Graye.

Fanoušci rockové muziky však mají Kamila Střihavku zafixovaného především jako frontmana rockových kapel Motorband, BSP, No GUitars!, Woo-Doo Band!, Leaders!, či Supergroup.

K 50. narozeninám si tento všestranný muzikant rozhodl nadělit v předstihu dárek v podobě akustického turné„Kamil Střihavka Unplugged tour 2014".

V programu zazní nejen úpravy hitů Země vzdálená, Kovboj z Teplic, Když se snáší déšť, Woo-Doo!, Holka čapni draka, Černá růže a jiné, ale i písně nikdy živě neinterpretované a vybrané ze všech alb zpěvákovy bohaté hudební kariéry.

Nebudou chybět ani Střihavkou obdivované legendární světové písně.