Stalo se zde už několik úrazů. „Nejhorší situace byla v zimě, když byl chodník pokrytý popraškem sněhu,“ říká Miroslav Klofát.
O celé věci jsme informovali patřičný odbor magistrátu. Ivana Müllerová, vedoucí odboru dopravy a životního prostředí včera přislíbila, že pokud půjde o chodník města, tak bude v případě havarijního stavu sjednána náprava. Zrovna na dnešní den navíc připadá kontrolní den, kdy se pracovníci magistrátu půjdou na závadu podívat a dohodnou se na dalším postupu. O kousek dál už je jeden kanál opravený. Obyvatelé panelového domu se už obrátili na strážníky z tamního okrsku. Fotografie už putují na úřad, jako důkaz.
„Mám balkon hned tady u toho, takže to slyším z první ruky, když tam někdo zahučí. A to máte tak třikrát denně,“ říká Alena Klečková, další obyvatelka uvedeného domu. Problémový podle nich je také chodník v zadní části panelového domu, po kterém denně projdou desítky školáků. „Ten chodník je tady od začátku a nikdo ho nikdy neopravoval. Kousek dál je zámková dlažba. Nám by tady stačil nový asfalt,“ podotkl Miroslav Klofát. K nespokojenosti se připojil také Miroslav Vondrák, který poukazuje na nešetrné ošetření uřezaných stromů.
„Nikdo ten řez nezamazal, jak se to má dělat. Takových stromů je v Teplicích více,“ stěžuje si obyvatel.
Na druhou stranu kvitují, že v dané lokalitě už není takový hluk, který tu byl v době fungování diskotéky Palm Beach před lety.