V oktávě si určitě přeji odmaturovat, tak doufám, že mi to vyjde.
Pak bych určitě chtěla na vysokou školu, možná cestovní ruch, nebo nějaká ekonomka. Doufám, že úspěšně zvládnu přijímací zkoušky. Lákala by mě taky třeba sociologie či psychologie, to bych také chtěla určitě zkusit. Kdyby nevyšla vysoká škola, mám takovou možnost jít pracovat do Ameriky do New Yorku, jelikož tam mám kamarádku, která by byla schopná zařídit mi tam nějakou práci a pomoci mi stím se vším. Takže kdyby nevyšla škola, buď Amerika nebo nějaké takové ty nulté ročníky. Myslím si, že možností je opravdu hodně, takže doufám, že něco vyjde.
Amerika by byla opravdu skvělá zkušenost…
To si myslím, že určitě, strašně moc mě to láká. Já jsem tam byla teď v létě na osm dní, v New Yorku a bylo to tam naprosto úžasné. Co se týče lidí, památek, zábavy. Je tam toho strašně moc. Pořád je tam co objevovat. Ta práce, co jsem se ptala kamarádky, tak ona pracuje jako číšnice. Myslím si, že tam není až tak velký problém sehnat práci a co se týče platových podmínek, tak je to opravdu o něčem jiném. Tak když by to vyšlo...... No a pokud budu přijata na vysokou školu, chtěla bych do Ameriky jet do té doby, než budu muset mít zápis, takže na nějaké tři nebo čtyři měsíce.
Takže jsi měla prázdniny opravdu bohaté na zážitky?
Tak to určitě, byla jsem studovat jazyky v Regensburgu, pak New York a teď Kosovo. To bylo pro mě velkou nejen jazykovou zkušeností, ale řešil se problém nezaměstnanosti a poznala jsem nové lidi. Takže spokojenost největší.